Eigg uz Mallaig Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Eigg uz Mallaig prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Eigg līdz Mallaig. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Eigg lai Mallaig maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Eigg lai Mallaig prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Eigg lai Mallaig ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Eigg

Pirmā lieta, jūs paziņojums par Eigg ir Sgurr, milzīgs grēdu pitchstone. Ja jums izdodas sasniegt augšpusē kores esat rewared ar skatu uz apkārtējām salām un kalniem.

Eigg ir ceļā, lai kļūtu par vienu no pasaules pirmajiem pašpietiekamu salām, un ņem atjaunojamos enerģijas avotus ļoti nopietni. Sala ir populāra ar aktīvajiem atpūtniekiem un dabas entuziasti.

Rezervējiet prāmi uz Eigg no Mallaig vienkārši un droši ar AFerry.

Par Mallaig

Mallaig ir tradicionāls zvejas osta, lai jūs atradīsiet dažas fantastiskas jūras velšu restorāni, kuros pasniedz tikko nozvejotas zivis. Pilsēta atrodas stratēģiski izdevīgā kā vārteja uz mazajām salām Skotijas salās, padarot to par lielisku bāzi, lai izpētītu mazākām salām Hebrides.