Grāmatu prāmji uz Eigg no Mallaig Skotijā ar AFerry.co.uk

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

prāmis Isle of Eigg buras no Mallaig, ostas Lochaber, rietumu krastā Highlands Skotijas. Ir tikai viens ports Eigg. Prāmju maršruts vada Caledonian MacBrayne - pazīstams kā CalMac. Ir līdz 2 krustojumi dienā un šķērsošanas laiks ir aptuveni 1 stunda un 15 minūtes. Attālums ir aptuveni 10 jūdzes (16 km).


Eigg ir maza sala, 3 jūdzes plata un 5 jūdžu garš, jo iekšējās Hebrides. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Eigg un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Grāmatu prāmji uz Eigg no Mallaig Skotijā ar AFerry.co.uk
  • Grāmatu prāmji uz Eigg no Mallaig Skotijā ar AFerry.co.uk
  • Grāmatu prāmji uz Eigg no Mallaig Skotijā ar AFerry.co.uk

Prāmji uz un no Eigg

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Eigg. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Eigg ostu iekārtām

Am Laimhig centrs ir tikai 5 minūšu gājiena attālumā, un ir veikals, tējnīca un amatniecības veikalu, kā arī tualetes telpas.


Nokļūšana Eigg osta

Tā kā sala ir maza osta ir ļoti viegli sasniegt, un galvenais apmetne Am Laimhig atrodas tikai īsa gājiena attālumā.


Par Eigg

Pirmā lieta, jūs paziņojums par Eigg ir Sgurr, milzīgs grēdu pitchstone. Ja jums izdodas sasniegt augšpusē kores esat rewared ar skatu uz apkārtējām salām un kalniem.

Eigg ir ceļā, lai kļūtu par vienu no pasaules pirmajiem pašpietiekamu salām, un ņem atjaunojamos enerģijas avotus ļoti nopietni. Sala ir populāra ar aktīvajiem atpūtniekiem un dabas entuziasti.

Rezervējiet prāmi uz Eigg no Mallaig vienkārši un droši ar AFerry.

Eigg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Isle of Eigg, PH42 4RL , Scotland