Eckerö Line

Eckerö Line
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Eckerö Line darbojas prāmju satiksmi starp Igauniju un Somiju. Kā arī, salīdzinot cenas un laikus Eckero Line, mēs jums parādīsim arī rezultāti alternatīviem operatoriem, piemēram, Tallink Silja un Viking Line, lai jūs iegūtu vislabāko cenu. Vienīgā Eckerö Line šķērsošana ir Helsinki (Somija), Tallinā (Igaunija) ar 3 krustojumiem dienā. Atiešanas ir pieejamas no Helsinkiem at 9:00, 3.15pm un 9:40 pm un no Tallinas uz 6.00, 12.00 un 18.30pm.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Eckero Line prāmji uz un no Helsinkiem un Tallinu . Visiem Eckerö Line Ferries ceļiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Eckero Line prāmji grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Eckerö Line Maršruti

Eckerö Line piedāvā savienojumus no Helsinki-Tallina un Tallina-Helsinki ar 3 dienas krustojumi par 2 stundas un 15 minūtes .

uz kuģa Eckerö Line prāmji

MS Finlandia ir viens no lielākajiem pasažieru prāmji kursē Baltijas jūrā, veicot 2080 pasažierus. MS Finlandia ir vienīgais prāmis uz Helsinki-Tallina maršrutā piedāvā izklaidējošus visiem dienu laika izlidošanu. Business Lounge pieejams - ar dzērieniem, uzkodas, sviestmaizes, augļi un dzērieni (kafija, tēja, bezalkoholiskie dzērieni, alus un vīna), un ļoti ātri WiFi privātajā telpā. Grāmatu maltītes Eckero Buffet iepriekš un saņemt atlaidi (uz kuģa cenas ir augstākas). MS Finlandia piedāvā pilnu somu bufeti Eckero Buffet, gardas sviestmaizes, salātus un karstā maltītes kafejnīcā/bistro un vairāki bāri ar dzērieniem un uzkodām, vasaras laikā arī ārā! No 8. klāja ir to Eckero Buffet, Bar nosturi, Bar Laituri, Pub Telakka un kafejnīca SATAMA. Plašāku privātuma uz kuģa, rezervēt privātu un ērtu salonu ar logu baudīt skatu uz Baltijas jūru uz jūru! Uzņēmums rūpējas gan pasažieru un kravu pārvadājumi starp abām valstīm.

Vai jūs ceļot uz kuģa Eckerö Line Helsinku-Tallinas prāmja vai Eckerö Line Tallina-Helsinki maršrutu, jums ir pienākums ir lieliska prāmi šķērsojot ar Eckero Line prāmjiem. Rezervējiet Eckerö Line prāmji šķērsojot ar AFerry.

Pārskats

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Helsinki - Tallinn
2 h 10 min
Populārākais maršruts:
Helsinki - Tallinn
Lētākais:
Tallinn - Helsinki
25 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Kājāmgājējs x 1
 • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020.

Eckerö Line Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Helsinki - Tallinn
(Eckerö Line)
57 €
 • Rezervēts: Ot, 25.8.2020.
 • Ceļojiet: Se, 3.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Tallinn - Helsinki
(Eckerö Line)
25 €
 • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. (Vienā virzienā)
 • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

  Video

  Eckerö Line YouTube Video