East Cowes Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

East Cowes Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz East Cowes ar AFerry. Prāmji uz East Cowes, ar Isle of Wight, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz East Cowes no Southampton.

East Cowes prāmju kompānijām

Prāmji uz un no East Cowes darbina ar Red piltuvi. Kad jūs meklēt prāmi uz East Cowes, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Fishbourne, Ryde un Yarmouth, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

East Cowes prāmji ar Red piltuve ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz East Cowes būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • East Cowes Prāmji
  • East Cowes Prāmji
  • East Cowes Prāmji

Par East Cowes

East Cowes prāmju osta atrodas uz upes krastos Medina uz Isle of Wight, kas ir tikai piekrastē Southampton. Cowes ir sadalīta divās daļās, ko upes Medina un dažreiz divas dažādas daļas tiek sauktas par Austrumu Cowes un rietumu Cowes. Abas daļas ir prāmju ostas ar regulāriem pakalpojumiem cietzemi.

East Cowes ostas iekārtām

East Cowes prāmju ostas iekārtas ietver veikals. Autostāvvieta Iespējas ir pieejamas Well Road 3 minūtes East Cowes prāmju termināli, kā arī gar krastmalu.

Getting East Cowes

East Cowes prāmju osta var sasniegt, izmantojot A3054 tad ar A3021 ja nāk no Newport, brauciens ilgst vidēji 15 min. Alternatīvi veikt A3020 uz West Cowes, un pēc tam uz East Cowes, izmantojot peldošā tilta (nav kravas transportlīdzekļiem atļauta). Lūdzu, ļaujiet papildus 10-20 min, ja izmanto peldošo tiltu.

East Cowes Karte

Skatīt karti

Ostu adreses