Durres uz Trieste Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Durres uz Trieste prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Durresa līdz Trieste. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Durres uz Triestes maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Durresa uz Triestes prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Durres uz Trieste ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Durresa

Durresa osta atrodas pašā pilsētas centrā, kas ir aptuveni 39 no Tirānā. No Durresa osta ir Albānijas lielākais jūras ostu un piedāvā lielisku saites uz Itāliju - labākais veids, kā pasūtīt šos prāmjus ir šeit, izmantojot AFerry

Durres ir viena no Albānijas senākajām pilsētām, un tika dibināta kā grieķu kolonija 627 BC Kopš tā laika pilsēta ir izaugusi un paplašināta, vienlaikus saglabājot pieminekļus seno pilsētu. Tagad Duresa ir otra lielākā un viena no ekonomiski attīstīto pilsētu Albany sakarā ar lielo ostu, kas ļauj tirgot Adrijas jūrā.

Nesen izbūve autoceļa, kas savieno Durresa ar Tirānā ir samazināt ceļā pavadīto laiku, lai galvaspilsētā tikai 30 minūtes. Tirāna ir arī ar vilcienu, no Durresa un Tirānā ir bieži un lēti dzelzceļa pakalpojumu.

Durres ir Vidusjūras klimats, kas padara to par populāru vasaras brīvdienu galamērķi vietējiem un ārvalstu tūristiem. Tūristi var baudīt skaistu smilšainās pludmales un skaidru Adrijas jūras ūdens pludmalēs Durresa un Currilave.

Dažas svarīgas ēkas un muzeju vērts apmeklējot Durresa ietver vēstures muzejs, Arheoloģijas muzejs, Filharmonijas orķestri, Leļļu teātris, Estrada teātri, kā arī galveno bibliotēku un kultūras centrs ar " Aleksander Moisiu "teātris.

Kā viens no Albānijas vecākajām pilsētām, Durres ir arī daudzas svarīgas vēsturiskas vietas, piemēram, Venēcijas torni un viduslaiku pilsētas mūriem. Ja vēlaties to ārā, Durres ir vairāki parki un ziedu dārzi; uz kalniem no pilsētas ir atvērta teātris too. Durres ir garas, skaistas pludmales un netālu var atrast labi zināmo pludmales kūrorts Durres Plazh.

Par Trieste

Ir daudz ko redzēt un darīt, Trieste, lielā mērā pateicoties pilsētas vēsturiskajā un krāsainu pagātni. Par Miramare un San Giusto pilis ir labi vērts apmeklēt; pili Miramare ir mājvieta skaisti dārzi un dīķos un pils San Giusto māju muzeju ieroču. Trieste ir arī daudzas smalkas baznīcas, piemēram, katedrāle San Giusto, baziliku San Silvestro un templis Svētās Trīsvienības un Sv Spiridio.

Trieste ir arī mājvieta dažiem interesantiem arheoloģiskie un vietu; Arch of Riccardo aizsākās no 33 Britu Kolumbijā un to var redzēt Piazzetta Barbacan atrodas pilsētas vecpilsētā. Romiešu teātris, kas atrodas pie pamatnes no San Giusto kalna ir vērts apmeklēt; Jūs varat redzēt statujas, kas izmanto, lai stāvēt teātrī pie pilsētas muzejā.

Trieste ir labi savienota ar pārējo Itāliju un ārpus tās; lidosta piedāvā ikdienas lidojumus uz Romu, Milānu un Vīnē, un pilsētas dzelzceļa stacija nodrošina lielisku dzelzceļa saites ar kādu no lielākajām Itālijas pilsētās.