Durres uz Itāliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Durresa

Durresa ir ostas pilsēta uz Adrijas jūras rietumu Albānijā, uz rietumiem no galvaspilsētas Tirānas. Par Durresa osta atrodas pašā pilsētas centrā, kas ir aptuveni 39k no Tirānā. No Durresa osta ir Albānijas lielākais jūras ostu un piedāvā lielisku saites uz Itāliju.

Durres ir viena no Albānijas senākajām pilsētām, un tika dibināta kā grieķu kolonija atrodas 627 Britu Kolumbijā Kopš tā laika pilsēta ir izaugusi un paplašināta, vienlaikus saglabājot pieminekļus seno pilsētu. Tagad Duresa ir otra lielākā un viena no ekonomiski attīstīto pilsētu Albānijā sakarā ar lielo ostu, kas ļauj tirgot Adrijas jūrā.

no autoceļa, kas savieno Durresa ar Tirānā konstrukcija ir samazināt ceļā pavadīto laiku, lai galvaspilsētā tikai 30 minūtes. Tirāna ir arī ar vilcienu, no Durresa un Tirānā ir bieži un lēti dzelzceļa pakalpojumu.

Durres ir Vidusjūras klimats, kas padara to par populāru vasaras brīvdienu galamērķi vietējiem un ārvalstu tūristiem. Tūristi var baudīt skaistu smilšainās pludmales un skaidru Adrijas jūras ūdens pludmalēs Durresa un Currilave.

Dažas svarīgas ēkas un muzejus vērts apmeklējot Durresa ietver vēstures muzejs, Arheoloģijas muzejs, Filharmonijas orķestri, Leļļu teātris, Estrada teātri, kā arī galveno bibliotēku un kultūras centrs ar " Aleksander Moisiu "teātris.

Kā viens no Albānijas vecākajām pilsētām, Durres ir arī daudzas svarīgas vēsturiskas vietas, piemēram, Venēcijas torni un viduslaiku pilsētas mūriem. Ja vēlaties to ārā, Durres ir vairāki parki un ziedu dārzi; uz kalniem no pilsētas ir atvērta teātris too. Durres ir garas, skaistas pludmales un netālu var atrast labi zināmo pludmales kūrorts Durres Plazh.

Par Itālijā

Itālija lepojas ar bagātīgu populārākajiem galamērķiem, un ir kaut ko ikviens varētu baudīt.

Veikt romantisku gondolu Venēcijā, skatīt seno Kolizejs Romā, apmeklējiet Pizas tornis, apbrīnot daudzus šedevrus Ufici galerijā Florencē vai vienkārši atpūsties uz vienu no daudzajām skaistajām pludmalēm, ka var atrast gar Itālijas jūdzēm no apdullināšanas piekrasti.

Florence ir bieži aizmirst tūrisma galamērķi. Tomēr, tas ir labi vērts apmeklēt.

Pilsētā bija dzimtene itāļu renesanses un tas joprojām rāda arhitektūrā pilsētas. Ir daudz tēlotājas mākslas galerijas no slavenu mākslinieku - tostarp Galleria degli Uffizi, kur jūs varat redzēt Boticelli s `Venēras dzimšanu".

galerijas paši bieži mākslas darbiem, ar sienām un griestiem greznākajiem ar dažādiem spilgtas krāsas gleznojumi.