Prāmis uz Dunkirk

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dunkirk Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Denkerkas ar AFerry. Prāmji uz Denkerkas, Francijā, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Denkerkas no Dover.

Dankerka Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Denkerkas ir vada DFDS. Kad jūs meklēt prāmi uz Denkerkas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Kalē, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Dunkirk prāmji ar DFDS ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Dunkirk būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Dover - Dunkirk
(DFDS Seaways)
255 €
  • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
  • Ceļojiet: Pr, 2.11.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Prāmis uz Dunkirk
  • Prāmis uz Dunkirk
  • Prāmis uz Dunkirk

Par Denkerkas

Denkerkas prāmju osta atrodas pāri kanālam no Dover krastā Francijas ziemeļos. No Denkerkas ostas ir Francijas trešā lielākā osta, jo tas ir ērti atrodas starp Londonu, Briseli un Parīzi. Dunkirk ļauj pasažieriem ātri un efektīvi iekāpt vai izkāpt pie ostas, padarot to ērtāk nekā tuvējās ostas Kalē (45 km attālumā), kas ir daudz vairāk reisu dienā.

Dunkirk ir pilsēta, kas ir daudz ko piedāvāt, no veikaliem un lielisku tradicionālo restorānu, lai smilšu pludmalēm un pavisam jaunu golfa laukums. No Denkerkas ostas, jūs varat viegli sasniegt divus kuriem iepirkšanās centri pilsētas centrā, ar visiem galvenajiem zīmoliem un bezmaksas autostāvvietu pieejamo aprīkojumu.

Dunkirk ir 15 km attālumā no skaistas smilšu pludmales, kas pazīstami kā "Dunes de Flandre", padarot to par ideālu brīvdienu galamērķi ģimenēm un sērfotājiem. Denkerā varat nobaudīt oriģinālo flāmu pārtiku, kā arī fantastisku svaigas vietējās jūras veltes. Dunkirk ir arī labi pazīstama ar savu jauno 27-bedrīšu golfa laukums, kas atrodas tikai 15 km attālumā no ostas.

Prāmji uz un no Denkerkas

DFDS Seaways ekspluatē floti trīs moderni nolūkam būvētas kuģiem uz to pārrobežu kanālu maršrutā starp Dover un Denkerkas. Šis pakalpojums ir tikai uz autobraucējiem - nav pēdu pasažieri vai treneriem ir iespēja ceļot pa šo maršrutu, padarot iegūt un izslēgt ļoti ātri. Uz kuģa Jūs atradīsiet greznu VIP atpūtas telpu, plašu restorānu un bāru, kas veltīta spēļu laukumus bērniem un veikaliem, kas piedāvā lielu vērtību.

Tātad rezervēt Denkerkas prāmi ātri, viegli un droši šodien ar AFerry!

Dunkirk ostu iekārtām

Denkerkas ostas piedāvā plašas iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jebkurš darbinieks var palīdzēt, ja jums nepieciešama palīdzība. Jo termināls ir pilns pakalpojumu klāsts no atpūtas telpas, bāri, tualetes un bērnu spēļu laukumu uz auto stāvvietām.

Nokļūšana Denkerkas

Denkerkas prāmju osta ir arī saistīta ar galveno Eiropas autoceļu tīklā.

No A25 (Lille) šoseju: Pievienojies A16, virzienā Kalē.

No A16 (Denkerkas/Beļģija): nobrauktuvi 53 (24), un sekojiet norādēm virzienā uz `Port Rapide/prāmi" terminālā.

No St Omer: D600 šķērso A16 tiešo pie termināla.

No Denkerkas centrā: Sekojiet zīmēm uz Kalē - ņemt vai nu A16, lai izietu 53 (24), vai arī RN1, un sekojiet norādēm uz `Loon Plage/Car Ferry".

Dunkirk Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Terminal Car ferry, Route du petit Denna, Port 5625, 59279 Loon-Plage, Dunkerque, France