Dunkirk uz Angliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Denkerkas

Denkerkas prāmju osta atrodas pāri kanālam no Dover krastā Francijas ziemeļos. No Denkerkas ostas ir Francijas trešā lielākā osta, jo tas ir ērti atrodas starp Londonu, Briseli un Parīzi. Dunkirk ļauj pasažieriem ātri un efektīvi iekāpt vai izkāpt pie ostas, padarot to ērtāk nekā tuvējās ostas Kalē (45 km attālumā), kas ir daudz vairāk reisu dienā.

Dunkirk ir pilsēta, kas ir daudz ko piedāvāt, no veikaliem un lielisku tradicionālo restorānu, lai smilšu pludmalēm un pavisam jaunu golfa laukums. No Denkerkas ostas, jūs varat viegli sasniegt divus kuriem iepirkšanās centri pilsētas centrā, ar visiem galvenajiem zīmoliem un bezmaksas autostāvvietu pieejamo aprīkojumu.

Dunkirk ir 15 km attālumā no skaistas smilšu pludmales, kas pazīstami kā "Dunes de Flandre", padarot to par ideālu brīvdienu galamērķi ģimenēm un sērfotājiem. Denkerā varat nobaudīt oriģinālo flāmu pārtiku, kā arī fantastisku svaigas vietējās jūras veltes. Dunkirk ir arī labi pazīstama ar savu jauno 27-bedrīšu golfa laukums, kas atrodas tikai 15 km attālumā no ostas.

Par Anglijas

Anglija katru gadu piesaista daudzus apmeklētājus ar savu daudzveidīgo kultūru, dažādas ainavas un bagātu vēsturi.

Daudzi tūristi pieturēties Londonā ar tās daudzajām bezmaksas muzejiem un pasaules slavenākajiem pieminekļiem, piemēram, Big Ben, bet Anglijā ir daudz ko piedāvāt jums papildus kapitālu. Vai ne tikai stick uz Londonu nākamreiz jūs apmeklējat.

Ir daudz vairāk, lai Anglijā nekā galvaspilsētā. Labākais veids, kā izpētīt to? Ar savu auto, protams.

Neaizmirstiet Anglijā ir mājvieta Manchester - dzimtene Oasis un mājās divi no Eiropas lielākajiem futbola komandu, kā arī pasaules slaveno universitātes pilsētās Oksfordas vai Kembridžas.