Dunkerque Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Denkerkas prāmju informācija:

prāmis Denkerkā burām no Dover un vada DFDS Seaways. Ir līdz 12 krustojumu dienā un šķērso laiks ir aptuveni divas stundas.


Kad pasūtīt prāmjus Denkerkas ar AFerry mēs arī salīdzināt prāmjiem uz Kalē ar DFDS un P&O Ferries un Eurotunnel vilcieniem, lai jūs iegūtu visu ainu.

Dankerka ir viens no mūsu populārākajām ostām, lai saņemtu vēlamo burāšanu vai lētu cenu, mēs vienmēr ieteiktu biļešu agri.

Īpašie piedāvājumi

  • Dunkerque Prāmji
  • Dunkerque Prāmji
  • Dunkerque Prāmji

Par Dunkerque

Dunkerque Prāmju osta atrodas pāri kanālam no Dover krastā Francijas ziemeļos. No Dunkerque Port ir Francijas trešā lielākā osta, jo tas ir ērti atrodas starp Londonu, Briseli un Parīzi. Dunquerue ļauj pasažieriem ātri un efektīvi iekāpt vai izkāpt pie ostas, padarot to ērtāk nekā tuvējās ostas Kalē (45km attālumā), kas ir daudz vairāk reisu dienā. Visi braucieni uz Dunkerque var rezervēt, izmantojot AFerry

Dunkerque ir pilsēta, kas ir daudz ko piedāvāt, no veikaliem un lielisku tradicionālo restorānu, līdz smilšu pludmalēm, un pavisam jaunu golfa laukums.

No Dunkerque prāmju ostas, jūs varat viegli sasniegt divus kuriem iepirkšanās centri pilsētas centrā, ar visiem galvenajiem zīmoliem un bezmaksas autostāvvietu pieejamo aprīkojumu.

Dunkerque ir 15 km attālumā no skaistas smilšu pludmales, kas pazīstami kā "Dunes de Flandre", padarot to par ideālu brīvdienu galamērķi ģimenēm un sērfotājiem.

Dunkerque varat nobaudīt oriģinālo flāmu pārtiku, kā arī fantastisku svaigas vietējās jūras veltes. Dunkerque ir arī labi pazīstama ar savu jauno 27-bedrīšu golfa laukums, kas atrodas tikai 15km no prāmju ostas.

Prāmji uz un no Denkerkas

DFDS Seaways ekspluatē floti trīs mūsdienu nolūkam būvētas kuģiem uz to pārrobežu kanālu maršrutā starp Dover un Dunkerque. Šis pakalpojums ir tikai uz autobraucējiem - nav pēdu pasažieri vai treneriem ir iespēja ceļot pa šo maršrutu, padarot iegūt un izslēgt ļoti ātri. Uz kuģa Jūs atradīsiet greznu VIP atpūtas telpu, plašu restorānu un bāru, kas veltīta spēļu laukumus bērniem un veikaliem, kas piedāvā lielu vērtību.

Dunkerque ostu iekārtām

Denkerkas ostas piedāvā plašas iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jebkurš darbinieks var palīdzēt, ja jums nepieciešama palīdzība. Jo termināls ir pilns pakalpojumu klāsts no atpūtas telpas, bāri, tualetes un bērnu spēļu laukumu uz auto stāvvietām.

Darba Dunkerque

Dunkerque Prāmju osta ir arī saistīta ar galveno Eiropas autoceļu tīklā.

No A25 (Lille) šoseju: Pievienojies A16, virzienā Kalē.

No A16 (Dunkerque/Beļģija): nobrauktuvi 53 (24), un sekojiet norādēm virzienā uz `Port Rapide/prāmi" terminālā.

No St Omer: D600 šķērso A16 tiešo pie termināla.

No Dunkerque centrā: Sekojiet zīmēm uz Kalē - ņemt vai nu A16, lai izietu 53 (24), vai arī RN1, un sekojiet norādēm uz `Loon Plage/Car Ferry".


Tātad rezervēt Dunkerque prāmju vienkārši un viegli šodien ar AFerry.

Dunkerque Karte

Skatīt karti

Ostu adreses