Dunkirk uz Dover Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 11 šķērsošana katru dienu
    2 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Dankerka uz Dover prāmja maršruts savieno Denkerkas ar Nord departamentā Francijas ziemeļos līdz Dover Kent in dienvidaustrumos Anglijā. Maršruts tiek darbināts ar prāmju kompānijas DFDS. Ir līdz 12 krustojumu dienā un šķērso laiks ir aptuveni divas stundas.


Zemas Dunkirk uz Dover cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Denkerkas līdz Dover prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Denkerkas līdz Dover. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Dankerka uz Dover maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Denkerkas līdz Dover prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dunkirk uz Dover ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .