Dun Laoghaire uz Holyhead Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Dun Laoghaire

Dun Laoghaire prāmju osta ir vairāk nekā 190 gadus veca, un ir viens no galvenajiem iebraukšanas vietām Īrijā no Apvienotās Karalistes. Dun Laoghaire prāmju terminālis tika dota liela atjaunot pēc lēmuma, ko Stena Line, lai sāktu jaunu High Speed Service no ostas Dun Laoghaire uz Holyhead. Jūs varat pasūtīt visus prāmjus un no Dun Laoghaire ar AFerry

Dun Laoghaire ir neliela, bet dinamiska piejūras pilsēta Īrijas piekrastē un atrodas tikai 7 jūdzes uz dienvidiem no Dublinas pilsētas centra dažās gleznaino apkārtni. Dun Laoghaire spriežot, ir vecākā pilsēta Īrijā.

Tā tika nosaukts piektajā gadsimtā pēc tās dibinātājs, King Laoghaire, High King of Ireland. Viņš izmantoja zonu kā jūras cietokšņa (kuru norāda kā Dun īru) viņa reidi uz Francijā un Lielbritānijā laikā.

Dun Laoghaire osta ir ievērojama ar saviem diviem granīta piestātnēm, mājvieta daži no prestižākajiem jahtu klubiem. Rietumu mola plaši izmanto Sērfotāju kā starta punktu visa gada garumā.

Dun Laoghaire osta pati par sevi ir galvenais pievilkšanas ar bākas pie austrumu mola. Citas objektiem pilsētā ietver Nacionālais Jūras muzejs Īrijas, Džeimsa Džoisa tornis tuvākajā Sandycove, Dalkey pili un dažādas citas Viktorijas stila savrupmājas un mākslas galerijas.

Netālu George Street ir galvenais iepirkšanās iela Dun Laoghaire kopā ar diviem citiem lielākajiem tirdzniecības centriem tieši pie galvenā street.There daudzi festivāli un jautras gadatirgi gandrīz katru nedēļu vasaras mēnešos no jūnija līdz septembrim Dun Laoghaire padarot to perfektu vietu īsiem pārtraukumiem.

Par Holyhead

Holyhead ir lielākā pilsēta uz salas Anglesey. Tomēr Holyhead faktiski uz saistītas mazāku salu - Svētā sala - līdz ar to nosaukumu Holyhead. Pilsēta un osta ir viegli nokļūt ar automašīnu, ņemot A55.

Holyhead un Anglesey ir sapņu galamērķi mīlētājiem ārā. Šeit jūs atradīsiet pasaules klases golfa laukumi, makšķerēšana, dabas takas un apdullināšanu pludmales. Ja jūs domājat par izdevumu kādu laiku šeit pirms vai pēc prāmja brauciena, tad jums noteikti nevajadzētu vilcināties