Dun Laoghaire Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Prāmji no Dun Laoghaire Īrijā doties Holyhead Lielbritānijā darbojas ar prāmju operators Stena Line. Ir regulāri reisu: jūs varat redzēt izlidošanas valde zemāk jaunāko informāciju par reisu.

Īpašie piedāvājumi

  • Dun Laoghaire Ferry
  • Dun Laoghaire Ferry
  • Dun Laoghaire Ferry

Par Dun Laoghaire

Dun Laoghaire prāmju osta ir vairāk nekā 190 gadus veca, un ir viens no galvenajiem iebraukšanas vietām Īrijā no Apvienotās Karalistes. Dun Laoghaire prāmju terminālis tika dota liela atjaunot pēc lēmuma, ko Stena Line, lai sāktu jaunu High Speed Service no ostas Dun Laoghaire uz Holyhead. Jūs varat pasūtīt visus prāmjus un no Dun Laoghaire ar AFerry

Dun Laoghaire ir neliela, bet dinamiska piejūras pilsēta Īrijas piekrastē un atrodas tikai 7 jūdzes uz dienvidiem no Dublinas pilsētas centra dažās gleznaino apkārtni. Dun Laoghaire spriežot, ir vecākā pilsēta Īrijā.

Tā tika nosaukts piektajā gadsimtā pēc tās dibinātājs, King Laoghaire, High King of Ireland. Viņš izmantoja zonu kā jūras cietokšņa (kuru norāda kā Dun īru) viņa reidi uz Francijā un Lielbritānijā laikā.

Dun Laoghaire osta ir ievērojama ar saviem diviem granīta piestātnēm, mājvieta daži no prestižākajiem jahtu klubiem. Rietumu mola plaši izmanto Sērfotāju kā starta punktu visa gada garumā.

Dun Laoghaire osta pati par sevi ir galvenais pievilkšanas ar bākas pie austrumu mola. Citas objektiem pilsētā ietver Nacionālais Jūras muzejs Īrijas, Džeimsa Džoisa tornis tuvākajā Sandycove, Dalkey pili un dažādas citas Viktorijas stila savrupmājas un mākslas galerijas.

Netālu George Street ir galvenais iepirkšanās iela Dun Laoghaire kopā ar diviem citiem lielākajiem tirdzniecības centriem tieši pie galvenā street.There daudzi festivāli un jautras gadatirgi gandrīz katru nedēļu vasaras mēnešos no jūnija līdz septembrim Dun Laoghaire padarot to perfektu vietu īsiem pārtraukumiem.

Prāmji uz un no Dun Laoghaire

Stena Line kuģiem ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, wi-fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Dun Laoghaire ostu iekārtām

Dun Laoghaire prāmju osta ir labi būvēts moderns terminālis ar plašu pasažieru iekārtu, kas ietver algu un displeja autostāvvieta blakus terminālim un pazemes autostāvvietu ilgtermiņa autostāvvieta.

Ir 25 bezmaksas invalīdiem autostāvvieta līčiem ostas teritorijā tomēr ir jānorāda atbilstošs ES atļauju jebkurā laikā.

Īstermiņa autostāvvieta ir jāmaksā EUR 2,00 stundā un ilgtermiņa autostāvvieta ir jāmaksā ar likmi EUR 16,00 par pirmo dienu un EUR 8,00 par katru dienu pēc tam. Mainīt automāti ir pieejami termināla ēkas.

Nokļūšana Dun Laoghaire

Ja nāk no rietumiem (Galway vai Limerick), sekojiet norādēm uz Dublinu, līdz jūs nokļūt līdz M50/N81 un tad sekojiet norādēm uz Dun Laoghaire Ferry Port.

Ja nāk no Ziemeļu Rietumiem vai Ziemeļiem, sekojiet zīmēm uz Dublinu un veic Austrumu Link maksas tiltu maršrutu, tad N11 pozīcijā dienvidiem Veksfordas vai dienvidaustrumos un sekojiet norādēm uz Dun Laoghaire Ferry Port.

Ja nāk no dienvidiem vai Dienvidrietumu atkal sekojiet norādēm uz Dublinu. Ja tuvojas caur Waterford, Kilkenny vai Carlow galvas N11 uz Dublinu/Dun Laoghaire, un tad, kad jūs sasniedzat Loughlinstown tuvumā Bray, Dun Laoghaire prāmju osta ir skaidri iezīmētas, no turienes.

Dun Laoghaire DART stacija atrodas tieši pretī prāmju termināļa un ir labi savienots ar citu Dart/piepilsētas dzelzceļa un Iarnród Eireann (Īrijas dzelzceļa). Ir vilcieni uz un no Dun Laoghaire ik pēc 10 minūtēm pīķa stundās un ik pēc 20 minūtēm pie pīķa laikā. Dublinas pilsētas centrs atrodas tikai 25 minūšu attālumā no DART.

Dublin Bus darbojas bieža pakalpojumus uz un no pilsētas centra uz Dun Laoghaire prāmju ostas. Autobusu skaits ir 7/7A/8. Bus Eireann darbojas pakalpojumus citās pilsētās un novados no Dun Laoghaire.


Tātad rezervēt Dun Laoghaire prāmju vienkārši un droši šodien ar AFerry!

Dun Laoghaire Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

The Ferry Terminal, St Michaels Wharf, Dun Laoghaire Harbour(It is about twelve kilometres south of Dublin city centre), Dun Laoghaire, County Dublin, Republic of Ireland