Dubrovnik sadalīt Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Dubrovnik sadalīt prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmju no Dubrovnik sadalīt. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Dubrovnik Split maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes Dubrovnik Split prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dubrovnik Splita ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dubrovnik

prāmju osta Dubrovniku vienmēr ir bijusi nozīmīga loma, ar jūras tirdzniecības pamatus Dubrovniku izaugsmi un labklājību visā tās vēsturē. Jūs varat nozvejas prāmi no Dubrovniku Horvātijā uz Bari, Rejeka un Split.

Dubrovnik atrodas galējā dienvidu Horvātijas, un ar savu skaisto pilsētas centrā (UNESCO kultūras mantojuma sarakstā), smaragda zaļo jūru, grandiozu skatu un smilšainas pludmales, tas ir viegli redzēt, kāpēc Dubrovnik ir zināms kā `pērle Adrijas" (termins izdomāts Lord Byron), un ir viens no galvenajiem tūristu galamērķiem Adrijas jūras piekrastē. Tā tiek uzskatīta par vienu no premier kūrortiem Vidusjūras, un tad, kad bagāts un slavens iet uz Horvātiju, to galamērķis ir Dubrovnik.

Pilsēta ir pilna ar apdullināšanu arhitektūras un daži apbrīnojamo skulpturālu darbu, viss rūpīgi atjaunota pēc konflikta 1990. Ietvaros Dubrovniku grand mūriem masa skaistākajām pilīm, baznīcām, muzejiem un citām grand arhitektūru rāda pie pilsētas vēsturi un ir tur jāizpēta. Vecais-pilsēta ir pilnībā vērsta uz tūristiem, kā arī daudzi restorāni, bāri un viesnīcu var atrast.

Par Split

Split, vai Spalato itāļu, ir lielākais un svarīgākais pilsēta Dalmatia un otrā lielākā pilsēta Horvātijā. Split atrodas uz mazas pussalas austrumu krastā Adrijas jūru. Split ir pazīstams arī kā viens no centriem Horvātijas kultūru. Split labumu no siltā, Vidusjūras klimats un ir viena no saulainākajām vietām Eiropā, kas piesaista daudzus apmeklētājus un padarīt pilsētu populārs tūrisma galamērķis.

Splita ir viena no vecākajām pilsētām jomā, iepazīšanās atpakaļ vairāk nekā 1700 gadiem, un ir daudzas vēsturiskas vietas. Vecpilsēta Splitas aizsākās viduslaikos, un ir mājvieta daudzām Split objektiem, piemēram, Diokletiāna pils. Vēsturiskais centrs Splita ir minēta kā viena no UNESCO Pasaules mantojuma.

Ir daudz interesantu muzejiem Split, tostarp muzeja Horvātijas arheoloģisko pieminekļu, Etnogrāfijas muzejs, muzejs Dabaszinātņu un muzeja jūrniecības vēstures. Split ir arī mājvieta daudzām mākslas galerijām, piemēram, Mestroviča galerijā. Tāpat ir vērts apmeklēt ir Marjan meža parks, kas ietver skaistu parkland, gleznaino ceļus, spēļu laukumi un Split zoodārzs.