Dubrovnik uz Sõbra Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Dubrovnik uz Sõbra prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Dubrovnik līdz Sõbra. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Dubrovnik lai Sõbra maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Dubrovnik lai Sõbra prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dubrovnik lai Sõbra ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dubrovnik

prāmju osta Dubrovniku vienmēr ir bijusi nozīmīga loma, ar jūras tirdzniecības pamatus Dubrovniku izaugsmi un labklājību visā tās vēsturē. Jūs varat nozvejas prāmi no Dubrovniku Horvātijā uz Bari, Rejeka un Split.

Dubrovnik atrodas galējā dienvidu Horvātijas, un ar savu skaisto pilsētas centrā (UNESCO kultūras mantojuma sarakstā), smaragda zaļo jūru, grandiozu skatu un smilšainas pludmales, tas ir viegli redzēt, kāpēc Dubrovnik ir zināms kā `pērle Adrijas" (termins izdomāts Lord Byron), un ir viens no galvenajiem tūristu galamērķiem Adrijas jūras piekrastē. Tā tiek uzskatīta par vienu no premier kūrortiem Vidusjūras, un tad, kad bagāts un slavens iet uz Horvātiju, to galamērķis ir Dubrovnik.

Pilsēta ir pilna ar apdullināšanu arhitektūras un daži apbrīnojamo skulpturālu darbu, viss rūpīgi atjaunota pēc konflikta 1990. Ietvaros Dubrovniku grand mūriem masa skaistākajām pilīm, baznīcām, muzejiem un citām grand arhitektūru rāda pie pilsētas vēsturi un ir tur jāizpēta. Vecais-pilsēta ir pilnībā vērsta uz tūristiem, kā arī daudzi restorāni, bāri un viesnīcu var atrast.

Par Sõbra

Kā zvejnieku ciematā Sobra ir veidota ap ostu. Ap ostas Jūs atradīsiet restorānus un vietējo tirgu. Kalnup no ciemata ir piekrastes māju, kas piedāvā naktsmītnes.

Sobra ir vienīgā osta salā Mljet vai Green Island , kā tas dažkārt tiek aprakstīts. Green Island ir kaut ko ikvienam, idillisko gājienā ceļus un cikla dziesmas, simtiem neatklātu peldvietu plankumi, un daudzas pludmales, tostarp Saplunara pludmales, kā arī citas jāredz objektiem, piemēram, Ulysses Cave.

Viens no labākās lietas darīt uz salas Mljet ir snorkelēšana, jo ir divi jūras ūdens ezeri uz salas ar lielu daudzumu savvaļas atklāt.

Vai jūs nolemjat izmantot Korcula Dubrovņiki prāmi, uz Korcula Rijeka pakalpojumu, vai jebkuru citu Korcula prāmi jūs varat būt pārliecināti, ka jums ir daudz no AFerry.