Dubrovnik uz Itāliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Dubrovnik

prāmju osta Dubrovniku vienmēr ir bijusi nozīmīga loma, ar jūras tirdzniecības pamatus Dubrovniku izaugsmi un labklājību visā tās vēsturē. Jūs varat nozvejas prāmi no Dubrovniku Horvātijā uz Bari, Rejeka un Split.

Dubrovnik atrodas galējā dienvidu Horvātijas, un ar savu skaisto pilsētas centrā (UNESCO kultūras mantojuma sarakstā), smaragda zaļo jūru, grandiozu skatu un smilšainas pludmales, tas ir viegli redzēt, kāpēc Dubrovnik ir zināms kā `pērle Adrijas" (termins izdomāts Lord Byron), un ir viens no galvenajiem tūristu galamērķiem Adrijas jūras piekrastē. Tā tiek uzskatīta par vienu no premier kūrortiem Vidusjūras, un tad, kad bagāts un slavens iet uz Horvātiju, to galamērķis ir Dubrovnik.

Pilsēta ir pilna ar apdullināšanu arhitektūras un daži apbrīnojamo skulpturālu darbu, viss rūpīgi atjaunota pēc konflikta 1990. Ietvaros Dubrovniku grand mūriem masa skaistākajām pilīm, baznīcām, muzejiem un citām grand arhitektūru rāda pie pilsētas vēsturi un ir tur jāizpēta. Vecais-pilsēta ir pilnībā vērsta uz tūristiem, kā arī daudzi restorāni, bāri un viesnīcu var atrast.

Par Itālijā

Itālija lepojas ar bagātīgu populārākajiem galamērķiem, un ir kaut ko ikviens varētu baudīt.

Veikt romantisku gondolu Venēcijā, skatīt seno Kolizejs Romā, apmeklējiet Pizas tornis, apbrīnot daudzus šedevrus Ufici galerijā Florencē vai vienkārši atpūsties uz vienu no daudzajām skaistajām pludmalēm, ka var atrast gar Itālijas jūdzēm no apdullināšanas piekrasti.

Florence ir bieži aizmirst tūrisma galamērķi. Tomēr, tas ir labi vērts apmeklēt.

Pilsētā bija dzimtene itāļu renesanses un tas joprojām rāda arhitektūrā pilsētas. Ir daudz tēlotājas mākslas galerijas no slavenu mākslinieku - tostarp Galleria degli Uffizi, kur jūs varat redzēt Boticelli s `Venēras dzimšanu".

galerijas paši bieži mākslas darbiem, ar sienām un griestiem greznākajiem ar dažādiem spilgtas krāsas gleznojumi.