Dubrovnik Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dubrovnik Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Dubrovniku ar AFerry. Prāmji uz Dubrovniku, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Dubrovniku no Bari.

Dubrovnik prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Dubrovņiki ir vada Jadrolinija. Kad jūs meklēt prāmi uz Dubrovniku, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ancona, Bol un Hvar, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Dubrovnik prāmji ar Jadrolinija ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Dubrovniku būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Dubrovnik Prāmji
  • Dubrovnik Prāmji
  • Dubrovnik Prāmji

Par Dubrovnik

prāmju osta Dubrovniku vienmēr ir bijusi nozīmīga loma, ar jūras tirdzniecības pamatus Dubrovniku izaugsmi un labklājību visā tās vēsturē. Jūs varat nozvejas prāmi no Dubrovniku Horvātijā uz Bari, Rejeka un Split.

Dubrovnik atrodas galējā dienvidu Horvātijas, un ar savu skaisto pilsētas centrā (UNESCO kultūras mantojuma sarakstā), smaragda zaļo jūru, grandiozu skatu un smilšainas pludmales, tas ir viegli redzēt, kāpēc Dubrovnik ir zināms kā `pērle Adrijas" (termins izdomāts Lord Byron), un ir viens no galvenajiem tūristu galamērķiem Adrijas jūras piekrastē. Tā tiek uzskatīta par vienu no premier kūrortiem Vidusjūras, un tad, kad bagāts un slavens iet uz Horvātiju, to galamērķis ir Dubrovnik.

Pilsēta ir pilna ar apdullināšanu arhitektūras un daži apbrīnojamo skulpturālu darbu, viss rūpīgi atjaunota pēc konflikta 1990. Ietvaros Dubrovniku grand mūriem masa skaistākajām pilīm, baznīcām, muzejiem un citām grand arhitektūru rāda pie pilsētas vēsturi un ir tur jāizpēta. Vecais-pilsēta ir pilnībā vērsta uz tūristiem, kā arī daudzi restorāni, bāri un viesnīcu var atrast.

Prāmji uz un no Dubrovņiki

Jadrolinija prāmji nodrošina ērtu izmitināšanu kajītēs vai luksusa numuri. Naktis mūzikas un dejas var bija uz kuģa, papildus dažādas citas spēles un izklaides. Ir arī bagātīgs lielisku ēdienu sagatavoti uz kuģa ar Jadrolinija šefpavāra.

Darba Dubrovņiki

Dubrovnik ir labi nodrošinātas ar autobusiem, gan ar lielu autobusu ceļo lokāli pa pilsētu, kā arī pilsētām šajā reģionā. Ir autobusi katru stundu sadalīt (brauciens ilgst aptuveni 4 ½ stundas), un dienas autobusi uz Sarajevas Bosnijā un Kotor Melnkalnē. Autoosta atrodas Kantafig, ziemeļu daļā pilsētas.

Tātad rezervēt Jadrolinija prāmi vienkārši un droši šodien ar AFerry.

Dubrovnik Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Jadrolinija

Obala Ivana Pavla II, Dubrovnik, Croatia, Croatia