Dublin uz Wales Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Dublinu

kosmopolītiska un dzīvīga Īrijas kapitāls būtu jābūt par kāds ir Eiropas itenerary. . Tāpat kā jebkura Eiropas galvaspilsētas būtu neiespējami aprakstīt visu, kas ir ko redzēt un darīt

numur viens objekts ir Guinness Noliktavas - mājvieta "" The Black Stuff "" Dublinas pasaules slaveno sausu resns . Citas atrakcijas ietver St Patrika katedrāli - ko Īrija ir bez St Paddy galu galā? Nacionālā galerija, Botāniskais dārzs, Nacionālais Ūdeņu centrs, Dublin Zoo, saraksts ir gandrīz bezgalīgs

Tomēr, ja jūs atstāt Dublina, ko jūs atceraties pāri visam ir atmposphere. Mazie krogi piepildīts ar dejām un mūziku, un, iespējams, pāri visam ar draudzīgumu vietējiem.

Dublin prāmju osta ir Īrijas lielākais un aktīvākais prāmju osta un atrodas pašā Dublinas centrā, kas ir viens no visvairāk dinamiskas galvaspilsētām Eiropā. Tā atrodas tikai 2 kilometru attālumā no Dublinas pilsētas centra un ir viegli pieejama ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

Miljoniem pasažieru baudīt nepatikšanas bezmaksas ceļojumu caur Dublinas prāmju osta katru gadu. Pieci prāmju uzņēmumi darbojas līdz sešpadsmit reisu dienā, kas savieno Dublinu ar Holyhead, Liverpool, Douglas un Cherbourg. Visi šie prāmji var rezervēt, izmantojot AFerry

Dublinas pilsēta ir vairāk nekā 1000 gadus veca un ir attīstījusies par pilsētu, bagātu kultūru un mantojumu. Dublinas vienmēr ir bijusi attīstības centrs mākslas, literatūras un teātra. James Joyce, Oskars Vailds, Colin Farrell un Bono (U2 solists), ir tikai daži no slavenā Dubliners.

Lielisks veids, lai redzētu, Dublina ir ejot gar krastiem upes Liffey kas plūst visu pa Dublinas centrā. Par nu pusēs upei, atrodas daudzas apskates vietām.

Par Velsas

Velsa ir daudzas jomas, izcilu dabas skaistumu un parkiem, kas ir labi vērts apmeklēt.

iespējamība ir, ka jums būs vadīt caur maz tos, tad kāpēc ne apstāties un staigāt ap tiem pa ceļam cauri?

Velsa ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem. Tas ir labi pazīstama ar savu nelīdzens dabas skaistumu un jebkurš sporta ventilators ir saistīts baudīt sevi šajā regbija mad nācija.

Velsa arī notika 2010. gada Ryder kausu lielisku Celtic Manor Resort Newport parāda tikai to, liels golfu galamērķis tas ir pārāk.

Velsa Travel Guide

Veikt prāmi uz Velsas atklāt zemi atzīmēta ar unikālu kultūras mantojumu un iemērktas vēsturē tik bagāta, un tādā dziļumā, zaļot velsiešu ielejas Jebkurš vizīte Velsā ir pienākums atstāt jūs ar dzīves atmiņām un dārgumu trove skaistas fotogrāfijas majestātiskie Velsas laukos ..

Ceļošana Velsā

Velsa ir daudz kalniem. Jā, dīvaini lieta teikt, bet tas ietekmē to, kā jūs apceļot Velsā. Braucot no austrumiem uz rietumiem, ir diezgan viegli. Braucot no ziemeļiem uz dienvidiem, nav tik vienkārši. Būsim godīgi - ja Jums ir steigā, lai saņemtu no ziemeļiem uz dienvidiem, jūs gatavojas nepieciešams lidot. Bet Velsa nav veida vieta, kur jūs vēlaties, lai steigā. Lēnāk ceļošanas laiks nozīmē, ka jūs patiešām iegūt novērtēt skaistumu ainavu.

Ceļošana ar automašīnu prasīs apmēram piecas līdz sešas stundas, un iesaistīt iet pa daudziem kalniem, tāpēc pārliecinieties, ka jūs esat laimīgi iet uz augšu, kalnā, pirms sākat. Ja jūs plānojat savu maršrutu labi, jūs varat atrast sev iet cauri Snoudonijas nacionālais parks ar savu apdullināšanu kalnu ainavas.

 snoudonijas nacionālais parks, velsa
Snoudonijas nacionālais parks, Velsa

Vilcieni biļetes nedaudz labāk. Ir viens ātrgaitas vilcienu dienā starp Holyhead un Kārdifā, lai gan, ja mēs jums pateiks, ka tas apstājas arī pāris stacijās Anglijā, jūs varat iedomāties, kāda apkārtojošs ceļš, kas nepieciešams, lai iegūtu starp abām pilsētām. Izņemot to, ka jums ir labākais off dodas uz vietējo vilcienu, pašlaik ekspluatē Arriva Trains Wales , kas, lai gan ir lēns, iet cauri dažiem apdullināšanu dekorācijas.