Dublin uz Isle of Man Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Dublinu

kosmopolītiska un dzīvīga Īrijas kapitāls būtu jābūt par kāds ir Eiropas itenerary. . Tāpat kā jebkura Eiropas galvaspilsētas būtu neiespējami aprakstīt visu, kas ir ko redzēt un darīt

numur viens objekts ir Guinness Noliktavas - mājvieta "" The Black Stuff "" Dublinas pasaules slaveno sausu resns . Citas atrakcijas ietver St Patrika katedrāli - ko Īrija ir bez St Paddy galu galā? Nacionālā galerija, Botāniskais dārzs, Nacionālais Ūdeņu centrs, Dublin Zoo, saraksts ir gandrīz bezgalīgs

Tomēr, ja jūs atstāt Dublina, ko jūs atceraties pāri visam ir atmposphere. Mazie krogi piepildīts ar dejām un mūziku, un, iespējams, pāri visam ar draudzīgumu vietējiem.

Dublin prāmju osta ir Īrijas lielākais un aktīvākais prāmju osta un atrodas pašā Dublinas centrā, kas ir viens no visvairāk dinamiskas galvaspilsētām Eiropā. Tā atrodas tikai 2 kilometru attālumā no Dublinas pilsētas centra un ir viegli pieejama ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

Miljoniem pasažieru baudīt nepatikšanas bezmaksas ceļojumu caur Dublinas prāmju osta katru gadu. Pieci prāmju uzņēmumi darbojas līdz sešpadsmit reisu dienā, kas savieno Dublinu ar Holyhead, Liverpool, Douglas un Cherbourg. Visi šie prāmji var rezervēt, izmantojot AFerry

Dublinas pilsēta ir vairāk nekā 1000 gadus veca un ir attīstījusies par pilsētu, bagātu kultūru un mantojumu. Dublinas vienmēr ir bijusi attīstības centrs mākslas, literatūras un teātra. James Joyce, Oskars Vailds, Colin Farrell un Bono (U2 solists), ir tikai daži no slavenā Dubliners.

Lielisks veids, lai redzētu, Dublina ir ejot gar krastiem upes Liffey kas plūst visu pa Dublinas centrā. Par nu pusēs upei, atrodas daudzas apskates vietām.

Par Menas

Iepazīstiet viesmīlīgo un quirky raksturu Manx dzīves ceļojums uz Isle of Man. Tur ir kaut pārsūdzēt ikvienam, vai jūs esat pēc tvaika vilcieniem, laivas, gleznainu ostu vai iespējām pārgājienu.

Menas sala ir maza sala vidū Īrijas jūrā. Lai gan Lielbritānijas valdība pārrauga tās aizsardzības un ārlietu, tas ir visu citu sajūtu un mērķiem, neatkarīga valsts. Tas piešķir Sala unikālu neatkarības izjūtu.