Dublin Liverpool Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    1 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Dublin uz Liverpūli cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Dublinas uz Liverpūles prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Dublinas uz Liverpool. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Dublinas Liverpool maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Dublinu pie Liverpūles prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dublin Liverpool ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dublinu

kosmopolītiska un dzīvīga Īrijas kapitāls būtu jābūt par kāds ir Eiropas itenerary. Tāpat kā jebkurā Eiropas galvaspilsētā būtu neiespējami aprakstīt visu, kas ir ko redzēt un darīt

numur viens objekts ir Guinness Noliktavas -. Mājvieta "The Black Stuff" Dublinas pasaules slaveno sausu resns. Citas atrakcijas ietver St Patrika katedrāli - ko Īrija ir bez St Paddy galu galā? Nacionālā galerija, Botāniskais dārzs, Nacionālais Ūdeņu centrs, Dublin Zoo, saraksts ir gandrīz bezgalīgs

Tomēr, ja jūs atstāt Dublina, ko jūs atceraties pāri visam ir atmposphere. Mazie krogi piepildīts ar dejām un mūziku, un, iespējams, pāri visam ar draudzīgumu vietējiem.

Par Liverpool

Liverpool prāmju osta ir viena no Lielbritānijas lielākajām pasažieru un kravas ostās, un aptver abus upes Mersey bankām. Tā piedāvā prāmjus Isle of Man, Ziemeļīrijas un Īrijas, no kuriem visi var rezervēt, izmantojot AFerry.

Liverpool, ar savu slaveno krastmalu uz upes Mersey ir turklāt lielā kuģu ostas arī rūpniecības centrs. King John uzsāka to savā ceļā uz slavu, kad viņš piešķīra tai hartu, 1207. Pirms tam tā bija niecīga 12. gadsimta zvejnieku ciemats, bet tas ātri kļuva ostas kuģniecības vīriešiem un materiālus uz Īriju.

Liverpūles pilsētas tika veikta masveida atjaunošanu, kā 2008. gadā Liverpool Eiropas kultūras galvaspilsēta.