Dublin uz Holyhead Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 4 šķērsošana katru dienu
    3 h 25 min
    Saņemt cenu
  • 3 šķērsošana katru dienu
    3 h 21 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Dublin uz Holyhead cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Dublinas uz Holyhead prāmja

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Dublinas uz Holyhead. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Dublinas uz Holyhead maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Dublinas uz Holyhead prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dublinas uz Holyhead ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dublinu

kosmopolītiska un dzīvīga Īrijas kapitāls būtu jābūt par kāds ir Eiropas itenerary. Tāpat kā jebkurā Eiropas galvaspilsētā būtu neiespējami aprakstīt visu, kas ir ko redzēt un darīt

numur viens objekts ir Guinness Noliktavas -. Mājvieta "The Black Stuff" Dublinas pasaules slaveno sausu resns. Citas atrakcijas ietver St Patrika katedrāli - ko Īrija ir bez St Paddy galu galā? Nacionālā galerija, Botāniskais dārzs, Nacionālais Ūdeņu centrs, Dublin Zoo, saraksts ir gandrīz bezgalīgs

Tomēr, ja jūs atstāt Dublina, ko jūs atceraties pāri visam ir atmposphere. Mazie krogi piepildīts ar dejām un mūziku, un, iespējams, pāri visam ar draudzīgumu vietējiem.

Par Holyhead

Holyhead ir lielākā pilsēta uz salas Anglesey. Tomēr Holyhead faktiski uz saistītas mazāku salu - Svētā sala - līdz ar to nosaukumu Holyhead. Pilsēta un osta ir viegli nokļūt ar automašīnu, ņemot A55.

Holyhead un Anglesey ir sapņu galamērķi mīlētājiem ārā. Šeit jūs atradīsiet pasaules klases golfa laukumi, makšķerēšana, dabas takas un apdullināšanu pludmales. Ja jūs domājat par izdevumu kādu laiku šeit pirms vai pēc prāmja brauciena, tad jums noteikti nevajadzētu vilcināties