Dublin France Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Dublinu

kosmopolītiska un dzīvīga Īrijas kapitāls būtu jābūt par kāds ir Eiropas itenerary. . Tāpat kā jebkura Eiropas galvaspilsētas būtu neiespējami aprakstīt visu, kas ir ko redzēt un darīt

numur viens objekts ir Guinness Noliktavas - mājvieta "" The Black Stuff "" Dublinas pasaules slaveno sausu resns . Citas atrakcijas ietver St Patrika katedrāli - ko Īrija ir bez St Paddy galu galā? Nacionālā galerija, Botāniskais dārzs, Nacionālais Ūdeņu centrs, Dublin Zoo, saraksts ir gandrīz bezgalīgs

Tomēr, ja jūs atstāt Dublina, ko jūs atceraties pāri visam ir atmposphere. Mazie krogi piepildīts ar dejām un mūziku, un, iespējams, pāri visam ar draudzīgumu vietējiem.

Dublin prāmju osta ir Īrijas lielākais un aktīvākais prāmju osta un atrodas pašā Dublinas centrā, kas ir viens no visvairāk dinamiskas galvaspilsētām Eiropā. Tā atrodas tikai 2 kilometru attālumā no Dublinas pilsētas centra un ir viegli pieejama ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

Miljoniem pasažieru baudīt nepatikšanas bezmaksas ceļojumu caur Dublinas prāmju osta katru gadu. Pieci prāmju uzņēmumi darbojas līdz sešpadsmit reisu dienā, kas savieno Dublinu ar Holyhead, Liverpool, Douglas un Cherbourg. Visi šie prāmji var rezervēt, izmantojot AFerry

Dublinas pilsēta ir vairāk nekā 1000 gadus veca un ir attīstījusies par pilsētu, bagātu kultūru un mantojumu. Dublinas vienmēr ir bijusi attīstības centrs mākslas, literatūras un teātra. James Joyce, Oskars Vailds, Colin Farrell un Bono (U2 solists), ir tikai daži no slavenā Dubliners.

Lielisks veids, lai redzētu, Dublina ir ejot gar krastiem upes Liffey kas plūst visu pa Dublinas centrā. Par nu pusēs upei, atrodas daudzas apskates vietām.

Par Franciju

Atklājiet fantastisku iepirkšanās, bagāta vēsture, ainavas mainās un pārsteidzošu ēdienu un vīnu. Francija sniedza pasaules šampanieti nekā 365 veidu sieru, un daži no pasaules slavenākajiem māksliniekiem. Veikt prāmi uz Franciju un atklāt Lielbritānijas mīļāko brīvdienu galamērķi.

Francija ir lielākā valsts Eiropā, kas piedāvā iespaidīgu dažādas dekorācijas, no kalnu grēdas Alpiem un Pirenejiem uz pievilcīgu upju ielejās Loire, Rhone un Dordogne un glaimot lauku Normandijā un Atlantijas okeāna piekrastē. Valstij ir dažas 1800 jūdzes no krasta līniju baudīt.

Laika bieži mainās visa gada garumā, jo Atlantijas ietekmē klimatu rietumu piekrastes rajonos no Luāras uz Basku reģionā. Gaidīt maigu klimatu un biežu lietus; tomēr vasarās var būt ļoti karsts un saulains. Apmeklējiet Francijas dienvidos, kur var baudīt silto Vidusjūras klimatu visā visa Riviera. Alternatīvi galvu iekšzemes Francijas nogāzes Pirenejiem vai Alpiem dažiem no pasaules labākajiem slēpošanas visu ziemu.

Nav noliegt, ka Francija ir zeme lielu kontrastu, kas piedāvā nebeidzamu izvēle vilinošs vietas, ko apmeklēt, bagātīgu daudzveidību ainavu, kulinārija, klimatā un cilvēkiem, ar izcilu kultūras mantojumu.