Prāmis uz Dublinu

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dublina Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Dublinu ar AFerry. Prāmji uz Dublinu, Īrijā, ir pieejami no Anglijas, Francijas, Menas sala un Velsā. Jūs varat veikt prāmi uz Dublinu no Cherbourg, Douglas, Holyhead un Liverpool.

Dublin Prāmju maršruti

īru Prāmji burāt līdz 6 krustojumos dienā ar burāšanas ilgums 3 stundas un 15 minūtes Holyhead uz Dublinu. Īrijas Prāmji arī atstāt Šerbūras uz Dublinu. Mena Tvaika pakešu buru uz un no Douglas uz Dublinu galvenokārt pavasarī un vasarā ar buru ilgumu 2 stundas 55 minūtes (Manannan) vai 4 stundas 45 minūtes (Ben-manu-Chree). P&O Ferries bura līdz 2 krustojumu dienā ar buru ilgumu 8 stundas 30 minūtes, Liverpool uz Dublinu. Stena Line burāt līdz 4 krustojumos dienā ar buru ilgums 3 stundas un 15 minūtes, lai Holyhead uz Dublinu.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Holyhead - Dublin
(Stena Line)
503 €
  • Rezervēts: Sv, 29.11.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 22.12.2020. - Pr, 28.12.2020.
  • Automašīna + 2
Holyhead - Dublin
(Irish Ferries)
544 €
  • Rezervēts: Sv, 29.11.2020.
  • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. - Se, 2.1.2021.
  • Automašīna + 2
  • Prāmis uz Dublinu
  • Prāmis uz Dublinu
  • Prāmis uz Dublinu

Par Dublinu

kosmopolītiska un dzīvīga Īrijas kapitāls būtu jābūt par kāds ir Eiropas itenerary. Tāpat kā jebkurā Eiropas galvaspilsētā būtu neiespējami aprakstīt visu, kas ir ko redzēt un darīt

numur viens objekts ir Guinness Noliktavas -. Mājvieta "The Black Stuff" Dublinas pasaules slaveno sausu resns. Citas atrakcijas ietver St Patrika katedrāli - ko Īrija ir bez St Paddy galu galā? Nacionālā galerija, Botāniskais dārzs, Nacionālais Ūdeņu centrs, Dublin Zoo, saraksts ir gandrīz bezgalīgs

Tomēr, ja jūs atstāt Dublina, ko jūs atceraties pāri visam ir atmposphere. Mazie krogi piepildīts ar dejām un mūziku, un, iespējams, pāri visam ar draudzīgumu vietējiem.

Dublin prāmju osta ir Īrijas lielākais un aktīvākais prāmju osta un atrodas pašā Dublinas centrā, kas ir viens no visvairāk dinamiskas galvaspilsētām Eiropā. Tā atrodas tikai 2 kilometru attālumā no Dublinas pilsētas centra un ir viegli pieejama ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

Prāmji ar Īrijas Prāmji un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Dublinas, ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Dublinu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Uz kuģa ar Īrijas Ferries

Holyhead uz Dublinu

Ja pārvietojoties starp Holyhead un Dublinu, jūs varat izvēlēties Fast Ferry uz Jonathan Swift . Ceļojot ar ātrumu 39 mezgli, jūs varētu ierasties tikai 1 stunda un 49 minūtes! Jūs varētu arī izvēlēties parasto prāmi uz Ulysses . Tā ir lielākā auto prāmis uz Īrijas jūru un piedāvā nepārspētu burāšanas pieredzi. Uz valdes abiem kuģiem, jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un lielisku kabīnes, kā arī veikals, restorāns un kafejnīca. Uz Jonathan Swift ir arī divi bāri.

Cherbourg Dublinā

Oskars Vailds ir greznākā kuģis iziet jūrā starp Rosslare un Franciju ar spilgti gaisīgu kabīnes, stilīgs atpūtas un plašu izklaides un ēdināšanas iespējas. Uz kuģa ir trīs restorāni, kafejnīca un veikals. Katru nakti ir arī ļoti populārs kabarē šovs un klaviermūzika pie Oscar Piano bārs . No agrā pēcpusdienā līdz pievakarē ir arī bērnu izklaides, tostarp dārgumu medības, diskotēku un pat burvju parādīt!

Uz kuģa ar Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Pakešu darbojas divas prāmju. Ja jūs ceļojat no vai Heysham, jūs ceļot uz klāja uz Ben manu Chree . Ja jūs veikt prāmi uz vai no citiem galamērķiem, tostarp Liverpūles, Dublinu un Belfāstu tu dosies uz ātru katamarāna uz Manannan .

Jūs varat izvēlēties vai nu atpūtas vietu, vai pirmās klases sēdeklis, vai arī, ja ceļojat pa nakti. Jūs varētu vēlēties, lai rezervētu kabīni, lai iegūtu labu nakts atpūtu. Jūs atradīsiet arī Ocean Avenue veikals pārdod dažādus produktus, tostarp laikrakstos un žurnālos. Ja jūs iedomātā kaut mazliet ēst vai ātri dzēriens jūs atradīsiet arī izvēlēties bāri un restorāni kuģa. Tvaika Pakešu pavāri un darbinieki izmanto Fairtrade un vietējo produkciju no Menas nozīmē jūsu ēdiens ir ne tikai garšīgi, bet skats uz vidi too.

Uz kuģa ar P&O Ferries

P&O Īrijas Jūras Prāmji tiek pastāvīgi uzlaboti, lai nodrošinātu jūs ar visaugstāko iekārtām. Dažas no šīm iespējām ietilpst dažādi restorāni un bāri, kas nodrošina plašu svaigu ēdienu un vīnu, kafejnīcu, video salons, bērnu stūrītis, beznodokļu veikalu un biroju de izmaiņām. Protams, augstas klases kajītes ir pieejami arī virkni ērtu sēdvietu. P&O Īrijas Ferries rekordus hi-ātruma ātri amatniecības un lielisku superferries kas nodrošinās, ka jums ceļot ar stilu un komfortu kopā ar tradicionālo P&O siltumu un viesmīlību.

P&O Ferries šobrīd ir flotes 20 moderni kuģi un veikt daudz lepnumu piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un funkcijas uz kuģa, lai nodrošinātu, ka jums vienmēr ir relaksējoša un bez stresa braucienu.

klāja lielāko P&O Ferries, jūs atradīsiet bufetes restorāns un izsmalcinātas maltītes pieredzi. Bez tam, pastāv veikali, un par maz knaibles, Bērnu klubs, lai saglabātu tos izklaidē ceļojuma laikā.

maksimālu relaksāciju, tur ir arī kluba atpūtas telpa. Šeit, šajā mierīgajā atpūtas telpā ar brīnišķīgu skatu uz jūru, jūs varēsiet baudīt bezmaksas glāzi šampanieša vai bezalkoholisko dzērienu, pasniedz pie galda. Pastāv arī īpašs Club Lounge ēdienkarte vieglām uzkodām un dzērieniem, un bezmaksas laikraksti.

P&O Ferries darbojas parasto prāmjiem, kur tad, ja laika apstākļi ir jauki, jūs varat sēdēt ārā ar dažādiem sēdekļiem. Tā ir lieliska vieta, kur izbaudīt vasaras sauli, kā jūs apiņu pār savu galamērķi.

P&O Ferries piedāvā arī plašu kajītes, no vienkāršiem interjera telpām, ekskluzīviem suites ar skatu uz okeānu elpas uzņemšanos. Jūs varat pasūtīt kabīnes viņu nakti reisu un pat daži dienas laikā reisu. Kā jūs sasniedzat beigām rezervāciju, jums tiks piedāvāta iespēja rezervēt kabīni. Šeit mēs uzskaitīt visus pieejamos salona veidus, to iespējas un katram kabīni, jūs atradīsiet arī foto, lai jūs zināt, tieši to, ko jūs rezervāciju.

Jūs atradīsiet arī opciju grāmata prioritāte iekāpšanas tāpēc jums nav jāgaida apkārt kļūst ieslēgt vai izslēgt prāmja.

Uz kuģa ar Stena Line

Ievērojiet, ka Stena Line arī dažreiz uzrakstīti Stena Line, bet tas ir tas pats uzņēmums.

Stena Line darbojas trīs veidu amatniecības uz tā maršrutus uz un no Lielbritānijas kas visi ir moderni un ērti ar jaunāko uz kuģa iekārtām.

Stena Line darbojas tradicionālās kruīza prāmjiem, par lielāko daļu no saviem UK balstītas maršrutiem. Šie kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Tomēr, ja jūs ceļojat uz vienu no Stena Line ir ātrgaitas kuģi, jūs ceļot uz vienu no lielākajiem fastcraft kuģiem pasaulē. Powered by dzinēju, tie var sasniegt 75 kilometrus stundā. Uz klāja jūs bārs, novērojums atpūtas telpa, premium Stena Plus atpūtas, kafejnīca apkalpo karstās un aukstās uzkodas un bāru ar filmām.

atrast savu prāmi uz Dublinu

Ir vienmēr prāmji uz Dublinu ierodas no visas Lielbritānijas, protams, Īrijas Prāmji un P&O Ferries ir daži maršruti, kas iezīme līdz četriem krustojumu dienā. Izvēlies savu prāmi uz Dublinu no Lielbritānijas gudri un jūs varētu ietaupīt laiku un naudu ar prāmji atiet katru nedēļu no Liverpūles, Birkenhead, Holyhead un Menas salā. Neatkarīgi prāmji uz Dublinu jūs izvēlaties, jūs varat būt pārliecināti par labāko piedāvājumu ar AFerry.

Club Chair - P&O Ferries

club krēsls

Dublin Port Saimniecība

Pasažieru termināli Dublinas Port ir pilnībā aprīkots ar plašu iekārtās, kas nodrošina labāko nozares standartiem. Gan īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvieta ir pieejama ārpus galvenā termināla ēkas ar maksas un displeja iekārtas uz vietas.

Getting uz Dublinu

Ar automašīnu

Dublin Port tunelis var sasniegt ar M1 no ziemeļiem, N11 no dienvidiem un N7 no rietumiem. Dublina osta ir tuvu pilsētas centram, un ir labi iezīmētas. No pilsētas centra, sekojiet Quays no O'Connell Bridge uz leju, lai Point Depot mūzikas vietu, tad nogriezieties pa kreisi un sekojiet ceļa visu ceļu uz ostu.

Ar vilcienu

DART (Dublinas Area Rapid Transport) vilciens jūs aizvedīs uz un no Dublinas ostas mazāk kā pusstundu.

ar autobusu

Dublin Port apkalpo vietējo autobusu (skaits 53). Bus Eireann darbojas pakalpojumus no Dublinas autoostas Busárus par Amien ielā daudzās jomās visā Dublinā un Īrijā. Autobuss Informācijas birojs atrodas O'Connell ielā pilsētas centrā.

Naktsmītnes Dublinā

Ja vēlaties palikt nedaudz ilgāk vai ap Dublinu, apmeklējiet mūsu izmitināšanas lapu par labāko cenu un vienu no lielākajiem atlases viesnīcas/B & Bs pieejams tiešsaistē!

Dublin Prāmju osta Video

Dublina Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Irish Ferries

Terminal Road South, Dublin City, Dublin 1, Republic of Ireland

P&O Ferries

Terminal 3, Dublin Port, Dublin 1, Republic of Ireland

Isle of Man Steam Packet

Terminal 1, Dublin Port, Terminal Road South, Dublin 1, Republic of Ireland

Stena Line

Terminal 2, Alexandra Road, Dublin 1, Republic of Ireland