Mūsu ceļvedis Driving Eiropā

Karte

Viens no lielas lietas par ceļojumā ar prāmi ir tas, ka jūs varat veikt savu automašīnu ar jums. Kad jūs ieradīsieties jūsu izvēlētā prāmju ostas, jūs esat brīvi ceļot, kur vien vēlaties, ja jums pieturēties pie noteikumiem ceļa, pēc tam, kad visi jūs nekad zināt, kas var notikt uz prāmja braucienu!

Dos un don'ts braukšanas Eiropā

Protams visās valstīs kontinentālajā Eiropā brauc labajā pusē, bet tas nav viss, kas jums ir nepieciešams atcerēties, uzsākot Eiropas ceļu ceļojums . Ir vairākas citas lietas, jums vajadzētu apsvērt, gan tad, kad aprīkojot savu transportlīdzekli, kad brauciena laikā, un par jūsu izvēlēto galamērķi.

Pirms jūs noteikti off

Plānošana ir būtiska, pirms došanās uz prāmju termināļa. Aizmirstot svarīgus dokumentus varētu atstāt jūs lipīga situāciju, iespējams, saskaras ar policijas soda vai konfiskācijas savu transportlīdzekli, ja nevarat uzrādīt dokumentus pēc pieprasījuma. Ieguldījumi maku vai mapes, var būt laba ideja, lai saglabātu viss kopā.

Jums būs nepieciešama derīga pilnu autovadītāja apliecība ar papīra kolēģi, ja jums ir fotokaršu licence, kā arī savu sākotnējo transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentu. Jums vajadzētu arī veikt savu motoru apdrošināšanas apliecību un savu pasi. Atkarībā no tā, kuras valstis jūs plānojat apmeklēt, jums var būt nepieciešams starptautisko braukšanas atļauju un vīzu.

Plānošana ir būtiska, pirms došanās uz prāmja termināla

Neuzskatiet, ka jūsu automašīnas apdrošināšanas polise segs jums, kad braucot uz ārzemēm. Pārliecinieties, ka jūs sazināties ar savu apdrošinātāju, lai saņemtu padomu vismaz mēnesi pirms doties, lai pārbaudītu, vai jums ir pietiekami aizsardzību. Tāpat, jums vajadzētu uzzināt, vai jūsu sadalījums segums attieksies arī citās Eiropas valstīs.

Citas preces, jums ir nepieciešams, lai ar jums iekļaut brīdinājuma trīsstūri un atstarojošo jaka. Dažās Eiropas valstīs tā ir obligāta, lai apmeklētu autovadītājiem, lai veiktu šos priekšmetus, kā arī gadījumā jaka tas ir saprātīgi veikt divas - viena vadītāja un viena priekšējā pasažiera. Visiem jakas jāatbilst ES standartam LVS EN 471: 1994 1. klase vai 2.

Tā kā tas ir juridiska prasība nav apžilbināt tuvošanās vadītājiem, autovadītājiem no AK būs nepieciešams pielāgot lukturu gaismas staru kūli no savas auto gatavs braukšanai pa labo pusi ceļa. Lukturis gaismas pārveidotājs komplekti ir plaši pieejami, lai gan atkarībā no transportlīdzekļa veida, korekcijas var būt nepieciešams veic profesionāli.

Visbeidzot, pārliecinieties, ka jūs iegūtu GB auto uzlīmes, jo tās braucot uz kontinenta un neievēro likumu varētu zemes jums dūšīgs naudas sodu, ir obligāta.

Uz ceļa

Kad jūsu prāmju ceļojums ir beidzies, un jūs vadīt savu transportlīdzekli pie kuģa, jums ir jāievēro ceļa noteikumus valsts jūs apmeklējat. Eiropā, tas nozīmē, ka braucot pa labi. Bet tas nav tik vienkārši, kā pāriet uz otru pusi no ceļa un dodas pretējā virzienā ap apļveida krustojumu.

Par laimi, pats kopums standartizētu ceļa zīmes tiek izmantotas visā Eiropā, tāpēc autovadītājiem nevajadzētu būt grūti saprast signālu braucot. Tomēr ātruma ierobežojumi, autostāvvieta noteikumiem, nodevām un ierobežojumus var visi atšķiras no valsts uz valsti, tāpēc ir svarīgi darīt kādu pētījumu pirms un izprotamas ar noteikumiem valstī vai valstīs, jums tiks apmeklē.

Piemēram, Francijā, lielākā daļa no valsts 8000 kilometru autoceļu ir maksas ceļi, ar maksājumu savākti kā transportlīdzekļi iebrauc un izbrauc, savukārt Vācijas Autostrādes nav ceļa nodeva.

Dažās valstīs ir arī zema emisiju līmeņa zonu operācijās, un, lai gan daudzi no tiem ietekmē tikai furgoniem un kravas automobiļiem, citi, piemēram, tiem, kas Vācijā un Itālijā, ietekmēs pasažieru automašīnas too.

Un būt īpaši uzmanīgiem, braucot Itālijā. Daudzās vēsturiskās centros, satiksme ir ierobežota. Šīs jomas ir atzīmēti zona ar Traffico Limitato vai ZTL un piemērot vai nu visiem satiksmes vai tikai nerezidentiem. Daži darbojas arī dažādos dienas laikos. Autovadītāji, kuri nejauši ienāk šīm zonām tiks sodīti.

Jums vajadzētu arī apsvērt gadalaikā, kad esat ceļojumā. Vācijā, piemēram, tas nesen kļuva obligāta autovadītājiem izmantot ziemas vai vissezonas riepas ziemas laika apstākļos, un soda naudas tiek iekasētas par neatbilstību.

Atcerieties, ka attālumi tiek parādīti kilometros, ne jūdzes, kontinentā, tāpēc pārliecinieties, ka jūs faktors to aprēķinot braukšanas attālumu un laiku. Viens jūdze ir vienāds ar 1,6 kilometriem.

Un, ja jums ir noticis nelaimes gadījums Eiropā, un ir nepieciešama ārkārtas palīdzība, ne zvanīt uz 999. Eiropas neatliekamās palīdzības dienesta numurs ir 112 visās 27 dalībvalstīs Eiropas Savienībā.

Take saprātīgus piesardzības

Lai gan tas ir ieteicams, lai izlasītu up par ceļu satiksmes noteikumiem atsevišķās valstīs, veicot saprātīgus piesardzības pasākumus, būtu jānodrošina, ka autobraucēji paliktu likuma ietvaros. Izvairīšanās no jebkādas darbības, kas varētu iegūt tevi grūtības Lielbritānijā arī palīdzēs jums palikt no nepatikšanām ārzemēs.

Piemēram, apkalpojot jūsu transportlīdzekli pirms ceļošanas samazinās risku sadalījumu. Līdzīgi, pārbaudot protektora dziļumu riepās un mainot tos, ja nepieciešams, nodrošinās jums sasniegt Eiropas noteikumiem. Lielākā daļa valstu prasa protektora dziļums vismaz 1,6 milimetriem, bet atkal, pārbaudiet pirms jūs atstāt.

Ja runa ir par sodāmu nodarījumu, tas ir labākais, lai izvairītos no tiem pavisam. Dažās valstīs ir ļoti stingri likumi par alkohola, vadot transportlīdzekli, tāpēc tas ir labākais ne dzert nekādu alkoholu pirms nokļūst auto. Likumi par mobilo telefonu lietošanu pie stūres var būt arī grūts, tāpēc, kā to darītu Lielbritānijā un velciet pāri, ja jums ir nepieciešams, lai izmantotu tālruni.

Un tas var likties skaidrs, bet pārliecinieties, ka jūs stick ar ātruma ierobežojumiem. Lielas soda naudas vietas tiek iekasētas vairākās valstīs, bet dažas valstis, piemēram, Vācijā, piemēram, ieviest ierobežojumus enerģiski, izmantojot radara slazdus.

Visbeidzot, ar visiem uztraukums izpētīt ārvalstu zemi un veikt jaunu un unikālu apskates objektu, tas var būt viegli atgriezties pie vecajiem ieradumiem un drift pār kreisajā pusē no ceļa, jo īpaši, ja atstājot degvielas uzpildes stacijas vai autostāvvietās. Tāpēc jums vajadzētu būt uzmanīgiem visu laiku, un pārliecinieties, vai jūsu pasažieri zina, lai nenovērstu jums. Patīkams svētki tiks bija visi, ja tu esi spējīgs vadīt savu transportlīdzekli droši un likumīgi.

Un, ja jūs domājām, kur doties šovasar, tad pārbaudiet mūsu rakstu par Eiropas vasaras karstajos punktos.