Dover Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dover Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Dover ar AFerry. Prāmji uz Dover, Anglijā, ir pieejami no Francijas. Jūs varat veikt prāmi uz Dover no Kalē un Denkerkas.

Dover prāmju maršruti

DFDS burāt līdz 15 krustojumos dienā ar buru ilgums 1 stunda 30 minūtes. P&O Ferries bura līdz 24 krustojumu dienā ar buru ilgumu 1 stundu un 30 minūtes.

Kad meklēt Dover prāmju ar AFerry, mēs arī salīdzināt prāmjiem no Denkerkas un Eurotunnel vilcieni, lai jūs iegūtu visu ainu. Mēs automātiski ļauj piekļūt jaunākajiem piedāvājumiem un darījumiem, kad jūs meklēt. Nav nepieciešams ievadīt speciālu promo kodu, lai saņemtu mūsu labākās cenas.

Dover ir viena no mūsu populārākajām ostām, lai saņemtu vēlamo buru, vai, lai iegūtu lētu cenu, mēs vienmēr iesakām rezervēšanas agri.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Calais - Dover
(P&O Ferries)
208 €
 • Rezervēts: Sv, 11.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Calais - Dover
(DFDS Seaways)
142 €
 • Rezervēts: Pr, 19.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Dunkirk - Dover
(DFDS Seaways)
255 €
 • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 30.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
 • Dover Ferry
 • Dover Ferry
 • Dover Ferry

Par Dover

Dover ir vispopulārākais ostu Anglijā, un vārti uz Franciju daudziem britu tūristiem. Dover saskaras šaurāko daļu kanālu, un skaidrā dienā var redzēt Francijā no prāmju ostas. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Dover uz Calais vai Denkerkas ar AFerry. Ar tik daudz iemeslu, lai ceļo ar prāmi tas nav pārsteigums, ka Dover prāmju maršruti ir daži no populārākajiem veidiem, kā ceļo uz vai no AK.

Dover prāmju ar DFDS un p & O Ferries ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Dover būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Uz kuģa ar DFDS

Jūs atradīsiet visas DFDS Seaways prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visus uz kuģa iekārtām, kas Jums iespējams, varētu sapņot. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi. Uz klāja jūs atradīsiet arī līdz septiņiem dažādiem restorāniem, kas piedāvā augstākās klases virtuvi, kā arī vairāki bāri un atpūtas telpas. Ja jūs ceļojat ar bērniem, Jūs atradīsiet dažāda veida izklaides, dārgumu medības un citas darbības, lai saglabātu mazajiem aizņemts un izklaidē.

Uz kuģa ar P&O Ferries

P&O pašlaik ir flotes 20 moderni kuģi un veikt daudz lepnumu piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un funkcijas uz kuģa, lai nodrošinātu, ka jums vienmēr ir relaksējoša un bez stresa braucienu.

kuģa lielākā daļa P&O Ferries, jūs atradīsiet bufetes restorāns un izsmalcinātas maltītes pieredzi. Bez tam, pastāv veikali, un par maz knaibles, Bērnu klubs, lai saglabātu tos izklaidē ceļojuma laikā.

maksimālu relaksāciju, tur ir arī kluba atpūtas telpa. Šeit, šajā mierīgajā atpūtas telpā ar brīnišķīgu skatu uz jūru, jūs varēsiet baudīt bezmaksas glāzi šampanieša vai bezalkoholisko dzērienu, pasniedz pie galda. Pastāv arī īpašs Club Lounge ēdienkarte vieglām uzkodām un dzērieniem, un bezmaksas laikraksti.

P&O darbojas parasto prāmjiem, kur tad, ja laika apstākļi ir jauki, jūs varat sēdēt ārā ar dažādiem sēdekļiem. Tā ir lieliska vieta, kur izbaudīt vasaras sauli, kā jūs apiņu pār savu galamērķi.

P&O piedāvā arī plašu kajītes, no vienkāršiem interjera telpām, ekskluzīviem suites ar skatu uz okeānu elpas uzņemšanos. Jūs varat pasūtīt kabīnes viņu nakti reisu un pat daži dienas laikā reisu. Kā jūs sasniedzat beigām rezervāciju, jums tiks piedāvāta iespēja rezervēt kabīni. Šeit mēs uzskaitīt visus pieejamos salona veidus, to iespējas un katram kabīni, jūs atradīsiet arī foto, lai jūs zināt, tieši to, ko jūs rezervāciju.

Jūs atradīsiet arī opciju grāmata prioritāte iekāpšanas tāpēc jums nav jāgaida apkārt kļūst ieslēgt vai izslēgt prāmja.

.

Dover ostas iekārtām

prāmju ostas Dover atradīsiet valūtas maiņas punktam, Cafe Ritazza, Burger King un vairākas vietās pie Austrumu doki. Pie dažādās vietās prāmju termināliem jūs atradīsiet unisex tualetes invalīdiem

Dover prāmju termināls sastāv no 6 galvenajām jomām:. Ceļojumu centrs, iekāpšanas salons kājāmgājējiem, ierašanās zāle un trīs pasažieru ēkas ar dažādām iekārtām, piemēram, Cafe Ritazza, Burger King, brilles bārā, kā arī vairāki uzkodu bāri, tualetes (ieskaitot tualetes invalīdiem), dušas, bērnu pārģērbšanās telpas, publisko telefonu, tirdzniecības automāti, automašīnu nomas Europcar & Avis, bērnu rotaļu laukums, Valsts Westminster Bank un valūtas maiņas punkts. Pie ieejas Austrumu doki ir arī BP degvielas uzpildes staciju.

Papildus prāmju termināļa autostāvvietas īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvieta ir pieejami par maksu. Jo autostāvvietā jūs atradīsiet autostāvvietas invalīdiem uz pirmajiem diviem līmeņiem. Ar liftu tad varat doties uz ceļojumu centru, lai reģistrētos.

Nokļūšana Dover

Ar automašīnu

Dover ir atrodas apmēram 112km uz dienvidiem no Londonas, kas tieši saistīta ar M2/A2 un M20/A20, kas ir savienots ar M25 automaģistrālei.

no M2, sekojiet A2 autoceļu un M20, izpildiet A20 pret Dover. Tad sekojiet norādēm uz Austrumu prāmju doki.

Ar vilcienu un autobusu

Ir regulāra vilcienu no Londonas Viktorijas un Charing Cross uz Dover Priory. Brauciena laiks ir 1 stunda 45 minūtes. Ir autobuss ik pēc 20 minūtēm (starp 7 rītā un 10.30) starp Dover Priory un prāmju termināļa. National Express savienojumu Dover Victoria Coach Station Londonā. Brauciena laiks ir 2 stundas 30 minūtes.

Apmešanās Dover

Ja vēlaties palikt nedaudz ilgāk vai ap Dover, apmeklējiet mūsu izmitināšanas lapu labāko cenas un viens no lielākajiem atlases viesnīcas/B & Bs pieejami tiešsaistē!

Noteikumi un nosacījumi

Visi piedāvājumi
tikai jaunām rezervācijām. Visi piedāvājumi ir ierobežotā skaitā. Standarta noteikumi un nosacījumi. var piemērot grozījums maksa un kāršu maksu dažiem karšu veidiem. Visi datumi attiecas uz pašreizējo gadu, ja vien nav norādīts citādi. Cenas norādītas ir no cenām un var mainīties. Cenas ir balstītas uz standarta transportlīdzekļa mērījumus katram prāmju operators. Piedāvājumi var atsaukt jebkurā laikā

..

Dover-Francija 1, 3 un 5 dienu braucieni no & pound; 35 atdeve
piedāvājums ir pieejams atgriešanas rezervācijām tikai automašīnām 2.35m augsts un līdz pat 9 cilvēkiem un motociklu/motocikli ar sānu automašīnām ar līdz 2 cilvēkiem. Turpbrauciens jāsāk Dover. Cenas ir atkarīgas no pieejamības, un piedāvājumus var atsaukt jebkurā laikā. Jums jāatgriežas 1, 3 vai 5 dienu laikā pēc izbraukšanas

<- noteikumi poxx īsus pārtraukumus uz franciju: -->.

Dover-Calais: 3 un 5 Diena Īsi pārtraukumi 2018. gadā!
piedāvājumi ir spēkā rezervācijām, kas veiktas ar 14-Dec-18, par ceļošanu no 21.-Mar līdz 15-Dec-18. Izņēmumi: 13-16 apr, 24-26 maijs, 01-03 jūnijs, 01-Jul līdz 03 septembris, 19-20 okt un 28 okt 2018. rezervēšana ir pakļauti ierobežotā telpā, braucienu un datumiem. Rezervēšana jāveic vismaz 2 dienas pirms izbraukšanas. Biļetes nevar grozīt 3 dienu ceļojuma laikā. Neietver Motocikli un piekabe/blakusvāģi kombinācijas, mikroautobusi, mājas uz riteņiem, speciālajiem transportlīdzekļiem, transportlīdzekļiem, kas paredzēti komerciālai izmantošanai un piekabi/piekabes. P&O Ferries paturam tiesības grozīt vai atsaukt visus elementus veicināšanas bez iepriekšēja brīdinājuma. Atkarībā no pieejamības

.

Dover prāmju osta Video

Ar DFDS

Dover Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA, United Kingdom

P&O Ferries

Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA, United Kingdom

P&O Ferries

Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA, United Kingdom