Dover uz Dunkirk Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

 • 11 šķērsošana katru dienu
  2 h
  Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Dover uz Dunkirk cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

rezervējot šķērsošanas

Virs jūs varat noklikšķināt, lai redzētu Dover-Denkerkas grafiku, un jūs varat arī dažas no jaunākajām cenām mūsu klienti ir atrasts.

Ja izmantojat rezervēšanas formu iepriekš, tāpēc jums ir pilnīga izvēles iespējas, no kuriem izvēlēties, mēs arī salīdzināt atiet uz tuvējo Kalē no visiem uzņēmumiem šajā maršrutā, un ietver arī Eurotunnel mūsu meklēšanas rezultātos.

Kad esat rezervējis savu biļete, jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Jums nav nepieciešams izdrukāt no faktiskā biļeti, pirms jūs ceļojat. Pie Dover osta tikai galvu taisni uz augšu izbraukšanas rampas ar apstiprinājuma informāciju un savu pasi -. Vai citu derīgu ceļošanas ID

Kāpēc izvēlēties Dover-Dunkirk

Dunkirk ir lieliska autoceļu saites? . lielākajām pilsētām Francijā, Beļģijā, Vācijā un Holandē ​ ​ ​

Populāru pilsētu tiem, kas ceļo ar Denkerkas ietver:

 • Brige: 73 km. 56 minūtes ar automašīnu.
 • Lille: 79 km. 53 minūtes ar automašīnu
 • Brisele:. 156 km. 1st 40 minūtes ar automašīnu.
 • The Hague: 295 km. 2 stundas 58 minūtes ar automašīnu
 • Ķelne:. 380 km. 3hrs 57 minūtes ar automašīnu.

Ir līdz 24 krustojumu dienā šajā maršrutā un maršruta un kuģiem maršrutā, pašlaik darbina DFDS Seaways, ir ļoti ērti.

borta Dover-Denkerkā kuģiem

Šis maršruts agrāk vadīja Norfolkline bet tagad vada DFDS Seaways.

uz klāja DFDS selga s kuģi, tur ir milzīgs masīvs iespējas. Kāpēc nevar atpūsties ar dzērienu un apbrīnot skatu uz jūru? Vai vienkārši skatīties TV atpūtas bārā.

veikalā jūs atradīsiet kosmētiku, smaržas, alus, vīns un stiprie alkoholiskie dzērieni un suvenīrus izdevīgām cenām. Vai, ja laika apstākļi ir labi, galva ārā uz klāja kādu sauļošanās.

Jūs varat jaunināt uz First Class Lounge par nelielu samaksu. Šajā klusajā relaksējoša atpūtas varat baudīt:

 • Bezmaksas karstie un aukstie dzērieni
 • TV, bezmaksas Wi-Fi un plug punkti
 • bezmaksas laikraksti

un, ja jūs jūtaties izsalcis, ir trīs iespējas: restorānā, Pārtikas Express Restorāns un kafejnīcām un bāriem. Ar milzīgu klāstu pieejamu ēdienu, vai steiku pīrāgu vai tasi tējas un konditorejas, jums nebūs nolaist.

Par Dover

Dover ir vispopulārākais ostu Anglijā, un vārti uz Franciju daudziem britu tūristiem. Dover saskaras šaurāko daļu kanālu, un skaidrā dienā var redzēt Francijā no prāmju ostas. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Dover uz Calais vai Denkerkas ar AFerry. Ar tik daudziem dēļ ceļot ar prāmi tas nav pārsteigums, ka Dover prāmju maršruti ir daži no populārākajiem veidiem, kā ceļo uz vai no AK.

Kā īsāko kanāla šķērsošanai starp Angliju un Franciju, Dover ir bijusi populāra pieslēgvieta, lai cilvēki, kuri vēlas, lai izpētītu kontinentālo Eiropu. Portreta krīta klintis kļuvuši pazīstami kā White klintis Dover, un to var uzskatīt par jūdžu pāri kanālam. Dover lepojas ar saviem transporta pakalpojumus un tūrismu, un ir 3 muzeji; galvenais Dover Muzejs, Dover Transporta muzejs un Romiešu Painted Nams.

Par Denkerkas

Denkerkas prāmju osta atrodas pāri kanālam no Dover krastā Francijas ziemeļos. No Denkerkas ostas ir Francijas trešā lielākā osta, jo tas ir ērti atrodas starp Londonu, Briseli un Parīzi. Dunkirk ļauj pasažieriem ātri un efektīvi iekāpt vai izkāpt pie ostas, padarot to ērtāk nekā tuvējās ostas Kalē (45 km attālumā), kas ir daudz vairāk reisu dienā.

Dunkirk ir pilsēta, kas ir daudz ko piedāvāt, no veikaliem un lielisku tradicionālo restorānu, lai smilšu pludmalēm un pavisam jaunu golfa laukums.

No Denkerkas ostas, jūs varat viegli sasniegt divus kuriem iepirkšanās centri pilsētas centrā, ar visiem galvenajiem zīmoliem un bezmaksas autostāvvietu pieejamo aprīkojumu.

Dunkirk ir 15 km attālumā no skaistas smilšu pludmales, kas pazīstami kā "Dunes de Flandre", padarot to par ideālu brīvdienu galamērķi ģimenēm un sērfotājiem.

Denkerkas varat nobaudīt oriģinālo flāmu pārtiku, kā arī fantastisku svaigas vietējās jūras veltes. Dunkirk ir arī labi pazīstama ar savu jauno 27-bedrīšu golfa laukums, kas atrodas tikai 15 km attālumā no ostas.