Dover uz Calais Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 19 šķērsošana katru dienu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu
  • 9 šķērsošana katru dienu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Dover uz Calais cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Par Dover

Dover ir vispopulārākais ostu Anglijā, un vārti uz Franciju daudziem britu tūristiem. Dover saskaras šaurāko daļu kanālu, un skaidrā dienā var redzēt Francijā no prāmju ostas. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Dover uz Calais vai Denkerkas ar AFerry. Ar tik daudz iemeslu, lai ceļo ar prāmi tas nav pārsteigums, ka Dover prāmju maršruti ir daži no populārākajiem veidiem, kā ceļo uz vai no AK.

Calais prāmju osta atrodas pāri kanālam no Dover krastā Francijas ziemeļos, tas atrodas uz visbiežāk lietotajām kuģošanas ceļiem pasaulē, un ir vistuvāk Francijas pilsēta uz Apvienoto Karalisti. Calais prāmju osta atrodas ērtā vietā, lai varētu viegli piekļūt ostai pašai, bet arī uz veikaliem un restorāniem apkārtnes ko tādu, kas tieši saistīta ar Francijas autoceļu sistēmā. Prāmji no Kalē prāmju ostas var rezervēt viegli caur AFerry.

Dover/Kalē ostas adreses


Dover

Austrumu doki, Dover, Kent CT16 1JA Lielbritānija

Calais

Car Ferry Terminal 62100 Calais Francija