Dover uz Calais Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 20 šķērsošana katru dienu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu
  • 13 šķērsošana katru dienu
    1 h 30 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Dover uz Calais ir ātrākais un visbiežāk prāmju šķērsošanu no Anglijas uz Franciju. Jūs varat sasniegt Francija tikai 90 minūšu laikā, un jums ir 38 dienas braucienus, no kuriem izvēlēties. Jūs varat ceļot no Dover uz Calais ar DFDS vai P&O Ferries un AFerry, jūs varat salīdzināt abus uzņēmumus pēc cenas, burāšanas laiku, un pat pārskatīt rezultātu, lai palīdzētu jums izdarīt pareizo izvēli, lai jūsu ceļojums.

Dover Calais prāmji ir populāri, jo ir reisu visos diennakts, padarot to ērtu šķērsošanu neatkarīgi no jūsu plāni ir vai nu pusē kanālu. Protams, fakts, ka tas ir viens no lētākiem veidiem, kā doties uz Franciju arī padara to par pievilcīgu ceļš daudziem cilvēkiem.

līdzīgas alternatīvas ietver prāmjiem no Dover uz Dunkirk, un Eurotunnel pakalpojums ar vilcienu no Folkestone uz Kalē caur Lamanša tuneli. Mēs ietver arī šos maršrutus mūsu meklēšanas rezultātos, kas palīdzēs jums iegūt visu attēlu un izdarīt apzinātu lēmumu.

skatīt zemāk informāciju par kustības grafiku, vai arī izmantot mūsu prāmju Search augstāk atrast dzīvu maršruta informāciju un jaunākās cenas.

Zemas Dover uz Calais cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Īpašie piedāvājumi

Par Dover

Dover ir vispopulārākais ostu Anglijā, un vārti uz Franciju daudziem britu tūristiem. Dover saskaras šaurāko daļu kanālu, un skaidrā dienā var redzēt Francijā no prāmju ostas. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Dover uz Calais vai Denkerkas ar AFerry. Ar tik daudz iemeslu, lai ceļo ar prāmi tas nav pārsteigums, ka Dover prāmju maršruti ir daži no populārākajiem veidiem, kā ceļo uz vai no AK.

Calais prāmju osta atrodas pāri kanālam no Dover krastā Francijas ziemeļos, tas atrodas uz visbiežāk lietotajām kuģošanas ceļiem pasaulē, un ir vistuvāk Francijas pilsēta uz Apvienoto Karalisti. Calais prāmju osta atrodas ērtā vietā, lai varētu viegli piekļūt ostai pašai, bet arī uz veikaliem un restorāniem apkārtnes ko tādu, kas tieši saistīta ar Francijas autoceļu sistēmā. Prāmji no Kalē prāmju ostas var rezervēt viegli caur AFerry.

Dover/Kalē ostas adreses


Dover

Austrumu doki, Dover, Kent CT16 1JA Lielbritānija

Calais

Car Ferry Terminal 62100 Calais Francija