Dover uz Boulogne Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Dover uz Boulogne prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Dover līdz Boulogne. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Dover uz Boulogne maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Dover uz Boulogne prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dover uz Boulogne ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dover

Dover ir vispopulārākais ostu Anglijā, un vārti uz Franciju daudziem britu tūristiem. Dover saskaras šaurāko daļu kanālu, un skaidrā dienā var redzēt Francijā no prāmju ostas. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Dover uz Calais vai Denkerkas ar AFerry. Ar tik daudziem dēļ ceļot ar prāmi tas nav pārsteigums, ka Dover prāmju maršruti ir daži no populārākajiem veidiem, kā ceļo uz vai no AK.

Kā īsāko kanāla šķērsošanai starp Angliju un Franciju, Dover ir bijusi populāra pieslēgvieta, lai cilvēki, kuri vēlas, lai izpētītu kontinentālo Eiropu. Portreta krīta klintis kļuvuši pazīstami kā White klintis Dover, un to var uzskatīt par jūdžu pāri kanālam. Dover lepojas ar saviem transporta pakalpojumus un tūrismu, un ir 3 muzeji; galvenais Dover Muzejs, Dover Transporta muzejs un Romiešu Painted Nams.

Par Boulogne

Par Boulogne

Boulogne - vai Boulogne-sur-Mer, kā tas ir pareizi, zināms, ir ideāls tūrisma galamērķis Francijā. Atrodas Nord-Pas-de-Calais, tas ir apdullināšanu piejūras pilsēta pilna ar viesnīcām, restorāniem un bāriem. Pilsēta pati par sevi, bet gan sastāv no divām daļām. Apakšējā daļa ir saistīta ar jūru un zveju un funkcijas Nausicaa, Nacionālais jūras centrs. Augšējā pusē ir vieta, kur jūs atradīsiet pils muzeja, baziliku un zvanu torni.

Boulogne iepriecinās arī interesantas personas. It īpaši jūras produktu fans. Mīdijas un kartupeļi (Moules et Frites) ir jāmēģina, bet jūs atradīsiet dažādas svaigas zivis.