Douglas Northern Ireland Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Douglas

Cilvēka valstība ir mistisks sala atrodas ģeogrāfiskajā centrā Britu salām vidū Īrijas jūrā. Sala ir labi savienota gan Lielbritānijā un Īrijā, ikdienas izlidošanu no Douglas prāmju ostas uz Liverpool, Liverpool Birkenhead, Heysham, Dublinu un Belfāstu. Visi Douglas prāmju var rezervēt, izmantojot AFerry

Man pasākumu sala tikai 33 jūdžu pa 13, bet šajās krastos ir bagātība atklājumu jāveic. Tas ir ļoti atšķirīgs sala, ar savu tiesību sistēmu un pasaulē vecākajām nepārtraukti parlamenta - Tynwald.

Galvenais ostas Douglas ir piedzīvojusi izmaiņas ar būvniecību otro saite posmu. Tas paaugstinātu pasažieru celiņš tika uzcelta uzbērumā deviņdesmitajos gados, lai sniegtu up-to-dienas telpas jaunā dizaina parasto un ātra roll on - roll off prāmjiem tagad darbojas uz salu.

Par Ziemeļīrijas

Ziemeļīrija ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem. Tas ir slavens ar saviem draudzīgi cilvēki un dabas skaistumu.

Jebkura brīvdienas Ziemeļīrijas atstās jūs ar dzīves atmiņām. Ziemeļīrija ir arī iemērktas vēsturē no normandiešu pilis paliekas no agrīnās kristīgās ēras ieskaitot klosteri, abbeys, un, protams, Ķeltu krusti.

Ziemeļīrija ir slavena arī ar savu dzīvīgo burvīgs krodziņiem, kas ir lieliska vieta, kur iegūt garšu Ziemeļīrijas 21.gadsimtā.

Sēžot uz pinti Guinness bāros, piemēram, John Hewitt vai Crown Alkoholiskie dzērieni Saloon Belfāstā ir lieliska iespēja uzsākt sarunu ar kādu no draudzīgākā cilvēku jūs kādreiz atbilst.

Ziemeļīrija Travel Guide

Izpētīt neskarto zaļo ainavu vai izpildīt kādu no draudzīgākā vietējiem pasaules vienā no Belfāstas daudzajiem dinamiskas krodziņiem. Ziemeļīrija jūs atstāt jūs ar atmiņām pārliecināts mūžu.

Ja esat dabas mīļotājs, jums būs mīlestība Ziemeļīriju. Faktiski, pat ja jūs neesat, Ziemeļīrija dos jums iemīlēties ar dabu. Pure atpūtnieki meži, ezeri un upes būs jūsu elpa prom, un palīdzēt jums izvairīties spiedienu un celmus mūsdienu dzīvi. No Kebble dabas rezervāta par Rathlin salā uz pils Archdale grāfistē Fermenas, jums tiek garantēta būt vilināja vēstures un majestātiskumu Ziemeļīrijas laukos.