Douglas Īrijai Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Douglas

Cilvēka valstība ir mistisks sala atrodas ģeogrāfiskajā centrā Britu salām vidū Īrijas jūrā. Sala ir labi savienota gan Lielbritānijā un Īrijā, ikdienas izlidošanu no Douglas prāmju ostas uz Liverpool, Liverpool Birkenhead, Heysham, Dublinu un Belfāstu. Visi Douglas prāmju var rezervēt, izmantojot AFerry

Man pasākumu sala tikai 33 jūdžu pa 13, bet šajās krastos ir bagātība atklājumu jāveic. Tas ir ļoti atšķirīgs sala, ar savu tiesību sistēmu un pasaulē vecākajām nepārtraukti parlamenta - Tynwald.

Galvenais ostas Douglas ir piedzīvojusi izmaiņas ar būvniecību otro saite posmu. Tas paaugstinātu pasažieru celiņš tika uzcelta uzbērumā deviņdesmitajos gados, lai sniegtu up-to-dienas telpas jaunā dizaina parasto un ātra roll on - roll off prāmjiem tagad darbojas uz salu.

Par Īriju

Īrija ir pamatoti viens no Eiropas populārākajiem tūrisma galamērķiem. Ar majestātiskā laukiem un dinamiskām mūsdienu pilsētām pilna kultūras un dzīves Īrija patiešām ir sapnis galamērķis.

Veikt prāmi uz Īriju, lai atklātu valsti, kas aptvertu tās kultūras mantojumu un jaunas, dinamiskas kultūra. Lauki ir skaista un ir krustu šķērsu ar sudraba strautiem, slinkiem upēm, slēpto ezeros un mierīgā kanāliem. Tā ir dinamiska un dinamisku kapitālu, Dublina, ja daži no draudzīgākā vietējiem un vislielāko naktsdzīve Eiropā nodrošinās jums neaizmirstamu laiku.

Tagad, kad politisko nepatikšanām '70s,' 80s un '90s ir aiz tā, Īrija pieaug popularitāte ar ostām, piemēram, Dublinā, Dun Laoghaire, Rosslare un Belfāstā (Ziemeļīrijā) ir vārteja uz valsti, kas ir pazīstams kā "Emerald Isle", jo tā sulīgs zaļumi.

Visā valstī, ir foreles un lašu zveja makšķerniekiem. Kanāli, upes un lielāki ezeri var izpētīt no bankām vai nomātu laivu. Jūs nekad vairāk nekā 80 jūdzes no jūras un krasta, kas piedāvā zelta, smilšainas pludmales, dramatiskas klintis, slēptos ostas un līčus. Īrijas lauki ir slavena arī ar tās līkumotiem ceļiem un diezgan mājiņas. Pazaudēties Īrijas laukos tiešām var būt patīkami pieredzi!