Douglas Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Douglas Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Douglas ar AFerry. Prāmji uz Douglas, jo Menas, ir pieejami no Anglijas, Īrijas un Ziemeļīrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Duglass no Belfāstas, Dublinu, Heysham, Liverpūles Birkenhead un Liverpool.

Douglas Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Douglas darbojas ar Menas Steam Packet. Kad jūs meklēt prāmi uz Douglas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Douglas prāmji ar Isle of Man Steam Packet ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Douglas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Douglas Prāmji
  • Douglas Prāmji
  • Douglas Prāmji

Par Douglas

Cilvēka valstība ir mistisks sala atrodas ģeogrāfiskajā centrā Britu salām vidū Īrijas jūrā. Sala ir labi savienota gan Lielbritānijā un Īrijā, ikdienas izlidošanu no Douglas prāmju ostas uz Liverpool, Liverpool Birkenhead, Heysham, Dublinu un Belfāstu. Visi Douglas prāmju var rezervēt, izmantojot AFerry

Man pasākumu sala tikai 33 jūdžu pa 13, bet šajās krastos ir bagātība atklājumu jāveic. Tas ir ļoti atšķirīgs sala, ar savu tiesību sistēmu un pasaulē vecākajām nepārtraukti parlamenta - Tynwald.

Galvenais ostas Douglas ir piedzīvojusi izmaiņas ar būvniecību otro saite posmu. Tas paaugstinātu pasažieru celiņš tika uzcelta uzbērumā deviņdesmitajos gados, lai sniegtu up-to-dienas telpas jaunā dizaina parasto un ātra roll on - roll off prāmjiem tagad darbojas uz salu.

Prāmji uz un no Douglas

Ja ceļojat ar Isle of Man Steam Packet , jūs atradīsiet Ocean Avenue veikals pārdod dažādus produktus, tostarp laikrakstos un žurnālos. Ja jūs iedomātā kaut mazliet ēst vai ātri dzēriens jūs atradīsiet arī izvēlēties bāri un restorāni kuģa. Tvaika Pakešu pavāri un darbinieki izmanto Fairtrade un vietējo produkciju no Isle of Man nozīmē, ka jūsu pārtikas ir ne tikai garšīgi, bet skats uz vidi too.

Douglas ostas iekārtām

Douglas prāmju ostas iekārtām, ietilpst kafejnīca un neliels veikals, bet daudzi veikali ir pieejami pilsētas Douglas. Terrazza Cafe ir atvērts visu gadu izlidošanas Lounge Jūras Terminal. Pie jūras terminālī ir īstermiņa un ilgtermiņa maksas un displeja autostāvvieta pieejama.

Darba Douglas

Jūras Terminal tiek sasniegts ar A1 no Rietumiem, A2 no ziemeļiem un A5 no dienvidiem. Ir regulāra autobusu pakalpojumi Duglass no visas salas. Autoosta atrodas Lord Street Douglas, aptuveni 200 metru attālumā no ostas termināļa. Daži autobusu pieturas pie prāmju termināla, lai izveidotu savienojumu ar prāmju izbraukšanu.

Tātad rezervēt Douglas prāmi šodien ar AFerry. Vienkārša un droša rezervēšana un lieliskas cenas visa gada garumā!

Douglas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal Building, Douglas, IM1 2RF, Isle of Man