Donoussa Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Donoussa Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Donoussa ar AFerry. Jūs varat izmantot Donoussa veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Donoussa uz Naxos un Paros bet prāmji prom no Kiklādu buru Piraeus.

Donoussa Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Donoussa darbina ar Blue Star Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Donoussa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Donoussa prāmji ar Blue Star Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Donoussa būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Donoussa Prāmji
  • Donoussa Prāmji
  • Donoussa Prāmji

Par Donoussa

Donoussa ir Grieķijas sala Kiklādu un tiem, kas vēlas izvairīties masveida tūrismu, dārgas kūrortiem un plaukstošajai naktsdzīvi dažas citas Grieķijas salām. Taču tas piedāvā arī lielisku savienojumus ar pārējo Kiklādu salu un atpakaļ uz kontinentālo Grieķiju. Visi šie prāmji var rezervēt, izmantojot AFerry.

Salas visa ir viena no mazākajām populāciju salu, tikai 130 iedzīvotāju. No Stavros osta ir ļoti mazs, taču neticami skaista, un mazo, Noslēgti pludmales ciema ir otrā līdz neviens. Lai gan nav liela pilsēta uz salas, ir vēl daudzas lietas, kas vilinātu jums uz salu, tostarp fokospilia, alu, kas ir zināms, lai būtu par patvērumu vietējo savvaļas piemēram, roņiem.

Pašā Stavros, ir pāris mazu, tradicionālās tavernām, kas kalpo līdz pat daudz grieķu delikateses, kā arī tikko nozvejotas jūras veltes, un baznīca Panagitsa atrodas augšā kalnu Stavros ciemā, kas ir izcelt fotogrāfiem, kuri vēlas redzēt neticami Cycladean saulrietu.

Prāmji uz un no Donoussa

Anek Lines ir flotes 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem, kas visi piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, internets piekļuvi, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Donoussa ostu iekārtām

Sakarā ar nelielo izmēru ostas, ir salīdzinoši maz iespējas. Taču ciematā piedāvā dažus restorānus un veikalus.

Nokļūšana Donoussa

ierobežotie ceļi Donoussa ir aptuvens un ļoti pamata, un parasti nav braukts ar automašīnām. Patiesībā, motocikli tiek uzskatīta par daudz drošāku iespēju par šiem ceļiem, un cilvēkiem ir ieteicams lietot motociklus ar viņiem, ja viņi to vēlas, jo nav automašīnas vai motocikla nomas objekta uz salas. Sakarā ar izmēru no salas, nav sabiedriskā transporta pakalpojumus, piemēram, autobusu, vilcienu vai tramvaju.

Tātad rezervēt Donoussa prāmi tiešsaistē vienkārši un viegli ar AFerry. Izbaudiet Grieķu brīvdienas ar AFerry!

Donoussa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Donousa, Dounousa Town (Xora), Lesser Cyclades, Greece

Blue Star Ferries

Donousa, Dounousa Town (Xora), Lesser Cyclades, Greece

Sea Jets

Donousa, Dounousa Town (Xora), Lesser Cyclades, Greece