Donghaja uz Sakaiminato Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Donghaja uz Sakaiminato prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Donghae līdz Sakaiminato. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Donghaja lai Sakaiminato maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Donghae lai Sakaiminato prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Donghaja lai Sakaiminato ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Donghae

Donghae osta atrodas centrālajā austrumu krastā, Dienvidkorejas un piedāvā prāmju satiksmi ar Krieviju un Japānu, ko var rezervēt AFerry

Donghae pilsēta kļūst par viena no skaistākajām tūristu galamērķiem Korejā. Atrodas kalnainā apvidū ar daudzām alām un apdullināšanu dabas skaistumu.

osta Donghae ir daudz alas, Cheongok ir viena no visvairāk apmeklētajām alā, kas tika atklāta būvniecības jaunā rātsnama laikā, šī dabas kaļķakmens ala ir ražo reti akmeņi 400-500 miljoniem gadu. To kopā ar alu muzejs, kas piedāvā informāciju un vēsturi alas.

"Mangsang Pludmale" ir populārākā pludmale Dienvidkorejas austrumu piekrastē. Ar kristāldzidru ūdeni un skaistas balto smilšu kopā ar priedēm, pludmale ir daudz ko piedāvāt. Apmeklētāji atradīs viesnīcas un modernas iekārtas, pie pludmales. Ar "Mangsang Auto Camping Resort" piesaista cilvēkus, kuriem patīk kempings, nevis uzturas kādā viesnīcā. Resort ir pilnībā aprīkots ar kabīnes, teltis un apmeklētāju ērtības, jauks veids, kā atpūsties jūsu brīvdienas.

Par Sakaiminato

Sakaiminato osta ir viena no slavenākajiem zvejas ostām Japānā, un tas ir arī galvenais ostas Tottori prefektūrā.

Pilsētas orientieris ir "Yumeminato tornis", kas stāv "Yumeminato-Koen" Park. Novērošanas numurs augšējā stāvā piedāvā pilnu 360 grādu skatu, kas ietver brīnišķīgu skatu uz jūru Japānas un majestātiskā Mt. O-yama.