Donghaja uz Krieviju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Donghae

Donghaja atrodas Dienvidkorejas Centrālaustrumatlantijas krastos Gangvon provincē. No Donghae osta atrodas centrālajā austrumu krastā, Dienvidkorejas un piedāvā prāmjus uz Krieviju un Japānu. No Donghae pilsēta ir viena no skaistākajām tūristu galamērķiem Korejā. Atrodas kalnainā apvidū ar daudzām alām un apdullināšanu dabas skaistumu.

osta Donghae ir daudz alas, Cheongok ir viena no visvairāk apmeklētajām alas, kas tika atklāti būvniecībā jaunā rātsnama laikā, šī dabas kaļķakmens ala ir ražo reti akmeņi 400-500 miljoniem gadu . To kopā ar alu muzejs, kas piedāvā informāciju un vēsturi alas.

"Mangsang Pludmale" ir populārākā pludmale Dienvidkorejas austrumu piekrastē. Ar kristāla skaidrs ūdeņos un skaistas balto smilšu izklāta ar priedēm, pludmale ir daudz ko piedāvāt. Apmeklētāji atradīs viesnīcas un modernas iekārtas, pie pludmales. Ar "Mangsang Auto Camping Resort" piesaista cilvēkus, kuriem patīk kempings, nevis uzturas kādā viesnīcā. Resort ir pilnībā aprīkots ar kabīnes, teltis un apmeklētāju ērtības, jauks veids, kā atpūsties jūsu brīvdienas.

Par Krieviju

Jūs varat piedzīvot kaut ko no subarktisko klimatā ziemeļos līdz subtropu klimatā Krievijas pilsētās ap Melno jūru, piemēram, Sočos.

Kad daļa Austrumprūsijas, Kaļiņingrada ir ledus topogrāfijas, tomēr klimats ir salīdzinoši mērena ar vēsām vasarām un maigām ziemām.