Donghaja uz Japānu Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Donghae

Donghaja atrodas Dienvidkorejas Centrālaustrumatlantijas krastos Gangvon provincē. No Donghae osta atrodas centrālajā austrumu krastā, Dienvidkorejas un piedāvā prāmjus uz Krieviju un Japānu. No Donghae pilsēta ir viena no skaistākajām tūristu galamērķiem Korejā. Atrodas kalnainā apvidū ar daudzām alām un apdullināšanu dabas skaistumu.

osta Donghae ir daudz alas, Cheongok ir viena no visvairāk apmeklētajām alas, kas tika atklāti būvniecībā jaunā rātsnama laikā, šī dabas kaļķakmens ala ir ražo reti akmeņi 400-500 miljoniem gadu . To kopā ar alu muzejs, kas piedāvā informāciju un vēsturi alas.

"Mangsang Pludmale" ir populārākā pludmale Dienvidkorejas austrumu piekrastē. Ar kristāla skaidrs ūdeņos un skaistas balto smilšu izklāta ar priedēm, pludmale ir daudz ko piedāvāt. Apmeklētāji atradīs viesnīcas un modernas iekārtas, pie pludmales. Ar "Mangsang Auto Camping Resort" piesaista cilvēkus, kuriem patīk kempings, nevis uzturas kādā viesnīcā. Resort ir pilnībā aprīkots ar kabīnes, teltis un apmeklētāju ērtības, jauks veids, kā atpūsties jūsu brīvdienas.

Par Japānu

Japāna ir arhipelāgs 6,852 salu. Četras lielākās salas ir Honsh ū ;, Hokkaid ō ;, Ky ū sh ū un Sikoku tie aptver aptuveni deviņdesmit septītā procentus zemes platības.

Viens no galvenajiem objektiem ceļo visā Japānā mēģina vietējos ēdienus un tradicionālo japāņu ēdienu.

Daži no Japānas visvairāk treasured seno būvju un ēku, ir tās svētnīcām un tempļi. Izkaisīti visā valstī, svētnīcām un tempļi atspoguļo patieso japāņu kultūru un kultūras mantojumu.

Ja jums patīk snovbords, snorkelēšana, pārgājieni vai jebkuru āra aktivitātes, Japāna var sniegt to. Hit up nogāzes Nagano (1998 Ziemas Olimpiskās spēles), vai baudīt baltās smiltis un saulainu pludmales Okinawa.