Donghae Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Donghae ar AFerry. Prāmji uz Donghae, Dienvidkorejā, ir pieejami no Japānas un Krievijas. Jūs varat veikt prāmi uz Donghae no Sakaiminato un Vladivostokas.

Donghaja Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Donghae darbina ar DBS kruīza prāmis. Kad jūs meklēt prāmi uz Donghae, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Donghae prāmji ar DBS kruīza prāmis ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Donghae būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Donghae Prāmji
  • Donghae Prāmji
  • Donghae Prāmji

Par Donghae

Donghaja atrodas Dienvidkorejas Centrālaustrumatlantijas krastos Gangvon provincē. No Donghae osta atrodas centrālajā austrumu krastā, Dienvidkorejas un piedāvā prāmjus uz Krieviju un Japānu. No Donghae pilsēta ir viena no skaistākajām tūristu galamērķiem Korejā. Atrodas kalnainā apvidū ar daudzām alām un apdullināšanu dabas skaistumu.

osta Donghae ir daudz alas, Cheongok ir viena no visvairāk apmeklētajām alas, kas tika atklāti būvniecībā jaunā rātsnama laikā, šī dabas kaļķakmens ala ir ražo reti akmeņi 400-500 miljoniem gadu . To kopā ar alu muzejs, kas piedāvā informāciju un vēsturi alas.

"Mangsang Pludmale" ir populārākā pludmale Dienvidkorejas austrumu piekrastē. Ar kristāla skaidrs ūdeņos un skaistas balto smilšu izklāta ar priedēm, pludmale ir daudz ko piedāvāt. Apmeklētāji atradīs viesnīcas un modernas iekārtas, pie pludmales. Ar "Mangsang Auto Camping Resort" piesaista cilvēkus, kuriem patīk kempings, nevis uzturas kādā viesnīcā. Resort ir pilnībā aprīkots ar kabīnes, teltis un apmeklētāju ērtības, jauks veids, kā atpūsties jūsu brīvdienas.

Prāmji uz un no Donghae

DBS kruīza prāmis darbojas prāmjiem no Donghae līdz Vladivostokai (Krievija) un Sakaiminato (Japāna) un piedāvā bāru un kafejnīcu, diskotēku, televīzijas un video iekārtas, bārs uz klāja, dāvanu veikals un tūrisma informācijas centrs kopā ar vairākiem ērtas kajītes un sēdvietu zona.

Donghaja prāmju ostas iekārtām

Donghaja prāmju ostas ir dažādas iespējas, tuvumā, tostarp tūrisma informācijas telpas, autoostās un restorāniem.

Nokļūšana Donghae

Donghaja prāmju osta ir viegli pieejama no jebkuras pilsētas daļā ar automašīnu vai autobusu.

Donghaja Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DBS Cruise Ferry

806 Cheongok-dong, Donghae City, Gangwon, 240-716, South Korea