Dodekanisos Seaways Prāmji

Dodekanisos Seaways
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Dodekanisos Seaways prāmji starp Dodekanēsas salām un uz Turciju. Dodekanisos Seaways darboties divas fastcraft katamarānus un vienu parasto prāmi. AFerry vienmēr lētas cenas Dodekanisos Seaways un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Atrast Dodekanisos Seaways prāmjus Kos, Kalymnos, Rhodes, Patmos, Tilos, Marmaris, un vairāk ar AFerry. Skatīt zemāk Dodekanisos Seaways maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Uzklikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Dodekanisos Seaways grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
78
Īsākais šķērsojums:
Leros - Lipsi
20 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Dodekanisos Seaways Maršruti

    Uz kuģa ar Dodekanisos Seaways

    Dodekanisos Seaways flote sastāv no divām fastcraft katamarāniem un vienu parasto prāmi. Par fastcraft katamarāni, uz Dodekanisos Express un Dodekanisos Pride abiem ir aviosabiedrība stils sēdvietas, telpa 9 automašīnām garāžā un nelielu kiosku uzkodas.

    Panagia Skiadeni ir tradicionālais prāmja ir vietas vairāk transportlīdzekļiem uz klāja, un ir vairāk atvieglinātas, plaša atpūtas zona.


    Neatkarīgi no maršruta jūs izvēlaties ar Dodekanisos Seaways jūs ceļot ar komfortu, zinot, ka jums ir daudz ar AFerry.