Parīzes Disnejlenda Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Disneyland Paris ir viens no Francijas slavenākajiem atrakciju parku. Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt Parīzes Disnejlenda ir ar prāmi un AFerry jūs varat atrast vislabāko cenas gadu. Jums vajadzētu arī apmeklēt mūsu māsas kompānija AHoliday.lv par jaunāko Disney piedāvā arī biļetes un viesnīcas.

Īpašie piedāvājumi

  • Parīzes Disnejlenda Prāmji
  • Parīzes Disnejlenda Prāmji
  • Parīzes Disnejlenda Prāmji

Getting Parīzes Disnejlenda

Braukšanas no Kalē

Ja ceļojat no Kalē brauciens būtu nepieciešamas aptuveni 3 ar pusi stundas. Ir daudz brīvdabas atpūtas apstājas citu, bieži ar atklātām teritorijām un spēlēt aprīkojumu bērniem.

Veikt A26 līdz Arras, tad A1 visu ceļu uz leju, lai Roissy. A104 tad ņem jums pāri, lai apmierinātu A4, kur jūs vienkārši dodies uz ziemeļiem/Austrumu par Disneyland Paris.

Varat veikt N330 no Senlis un A140 ap Meaux, pievienojoties A4 ziemeļiem no Disneyland, bet ciešot nodevu.

Sestdiena Nav Instrukcijas

Ātrās saites: Pievienot TomTom - Pievienot Garmin

Jūsu Sat Nav iespējams nepieciešama šāda informācija:

Iela: Boulevard du Parc
Pilsēta: Serris/Coupvray
departaments: 77.700
Valsts: Francija

par maksas ceļiem

nodevās darbojas daudzās Francijas automaģistrālēm un lielceļiem. Toll Plaza atrodas tieši uz ziemeļiem no Parīzes Disnejlendas uz A4. Šīs maksas kabīnes parasti ir pavadoņi, lai nodrošinātu izmaiņas un pat pieņem kredītkartes, bet tas parasti ir daudz vieglāk atcerēties, lai veiktu dažus eiro monētas ar jums.

Parīzes Disnejlenda Karte

Skatīt karti

Ostu adreses