Dieppe uz Newhaven Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 šķērsošana katru dienu
    4 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Dieppe uz Newhaven prāmju savieno Franciju Anglijā un vada DFDS. Kā arī, salīdzinot cenas un laiki Dieppe lai Newhaven, mēs arī parādīs rezultātus Caen uz Portsmouth un Le Havre uz Portsmouth, lai palīdzētu jums iegūt no Francijas uz Angliju labākais laiks, par labāko cenu.

Rezervējiet Dieppe uz Newhaven prāmi šodien AFerry. Vienkārši izmantojiet formu iepriekš un izvēlēties maršrutu, kuru vēlaties. Ja nekas automātiski parādās, sāciet rakstīt Dieppe. Varat arī ierakstīt valsti vai pat nosaukumu prāmju kompānijas jūs interesē. Ja jums ir maršrutu, kuru vēlaties, izvēlēties vienu vai atgriezties un visas citas opcijas.

Kā mēs salīdzinām prāmji, cenas un laiki Dieppe uz Newhaven

Ja ir vairāk nekā viens prāmju kompānija, kas darbojas uz Dieppe Newhaven maršrutā, mēs jums parādīs visu prāmju uzņēmumiem, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet mūsu labāko cenu. Mēs jums parādīsim arī jebkādus ceļus līdzīgi Dieppe lai Newhaven tāpēc jums ir pilns attēla , veicot rezervāciju. Un, protams, jūs redzēsiet arī virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir mazliet lētāk agrāk vai vēlāk par savu vēlamo rezervācijas laiku.

Kā jūs saņemsiet savu biļeti, un, kā jūs varat veikt izmaiņas, ja jums ir nepieciešams, lai

Kad esat izvēlējušies savu perfektu burāšanas un veicis rezervāciju, mēs nosūtīsim jums jūsu rezervācijas apstiprinājumu par Dieppe uz Newhaven prāmi. Biļešu Vairums tūlītēju apstiprinājumu.

Mēs arī e-pastu jums informāciju par to, kā jūs varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu ziņojumapmaiņas pakalpojumu, kā arī informāciju par to, kā jūs varat mainīt savu biļeti. Lielāko daļu laika, jūs varat izdarīt pats. Lielākā daļa no mūsu klientiem dod mums pārskatīšanu četras vai piecas zvaigznes rāda, ka viņu ļoti apmierināti ar mūsu pakalpojumiem un komunikāciju.


Zemāk jūs varat redzēt prāmju kompānija vai uzņēmumi, kas kuģo uz Dieppe uz Newhaven maršrutu un brauciena ilgumu. Jūs varētu arī apskatīt jaunākās cenas mūsu klienti ir atzinuši. Labākais veids, kā atrast lētu Dieppe uz Newhaven prāmi, lai gan ir izmantot formu iepriekš šodien, lai redzētu visas mūsu iespējamām izvēlēm.

Zemas Dieppe uz Newhaven cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Dieppe uz Newhaven prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Dieppe līdz Newhaven. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Dieppe lai Newhaven maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Dieppe lai Ņūheivena prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dieppe lai Newhaven ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dieppe

Dieppe prāmju osta atrodas Francijas ziemeļos starp Havras un Kalē, un jau sen ir svarīga ostas ārkanālu prāmju, jo īpaši tā ir tuvākā osta uz Parīzi ar lielisku autoceļu savienojumu . Ir divi termināli Dieppe prāmju ostas, viena kravas un otrais pasažieru transportlīdzekļiem. Jūs varat pasūtīt prāmjus no Dieppe ar AFerry.

Dieppe pati Francijas numur viens ports ķemmīšgliemeņu, bet arī ir vēsturiska pilsētas centru. Citas apskates vietas Dieppe ietver Château de Dieppe kas tagad ir muzejs un izstāžu telpa, ar spēcīgu jūrniecības kolekcijas, un klija festivāls, kas notiek katru gadu.

Par Newhaven

Ņūheivena ir tikai rokas stiepiena attālumā no Braitonas un tuvu Londonu too. Tā, piemēram, tas ir viegli attālumā daudziem cilvēkiem. Ostas ir arī viegli atrast un labi ceļazīme. Tur tiešām varētu būt labāks sākuma punktu, lai sasniegtu vai ceļot no, rietumu Francijā.

Ja uzturas teritorijā, Brighton ir daudz ko piedāvāt, ar objektiem, tostarp slaveno Brighton Palace piestātne, Royal Pavilion , Marina un vēl daudz vairāk, kā arī tur ir daudz lielisku restuarants un aktīvs nakts dzīve.