Dieppe uz Newhaven Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 2 šķērsošana katru dienu
    4 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Dieppe uz Newhaven cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Darba labāko cenu par jūsu Dieppe uz Newhaven prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Dieppe līdz Newhaven. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Dieppe lai Newhaven maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Dieppe lai Ņūheivena prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dieppe lai Newhaven ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dieppe

Dieppe prāmju osta atrodas Francijas ziemeļos starp Havras un Kalē, un jau sen ir svarīga ostas ārkanālu prāmju, jo īpaši tā ir tuvākā osta uz Parīzi ar lielisku autoceļu savienojumu . Ir divi termināli Dieppe prāmju ostas, viena kravas un otrais pasažieru transportlīdzekļiem. Jūs varat pasūtīt prāmjus no Dieppe ar AFerry.

Dieppe pati Francijas numur viens ports ķemmīšgliemeņu, bet arī ir vēsturiska pilsētas centru. Citas apskates vietas Dieppe ietver Château de Dieppe kas tagad ir muzejs un izstāžu telpa, ar spēcīgu jūrniecības kolekcijas, un klija festivāls, kas notiek katru gadu.

Par Newhaven

Ņūheivena ir tikai rokas stiepiena attālumā no Braitonas un tuvu Londonu too. Tā, piemēram, tas ir viegli attālumā daudziem cilvēkiem. Ostas ir arī viegli atrast un labi ceļazīme. Tur tiešām varētu būt labāks sākuma punktu, lai sasniegtu vai ceļot no, rietumu Francijā.

Ja uzturas teritorijā, Brighton ir daudz ko piedāvāt, ar objektiem, tostarp slaveno Brighton Palace piestātne, Royal Pavilion , Marina un vēl daudz vairāk, kā arī tur ir daudz lielisku restuarants un aktīvs nakts dzīve.