Dieppe Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dieppe Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Dieppe ar AFerry. Prāmji uz Dieppe, Francijā, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Dieppe no Newhaven.

Dieppe prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Dieppe ir vada DFDS. Kad jūs meklēt prāmi uz Dieppe, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Caen un Le Havre, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Dieppe prāmji ar DFDS ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Dieppe būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Newhaven - Dieppe
(DFDS)
39 €
  • Rezervēts: Pr, 12.10.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 20.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Motocikls + 1
  • Dieppe Prāmji
  • Dieppe Prāmji
  • Dieppe Prāmji

Par Dieppe

Dieppe prāmju osta atrodas Francijas ziemeļos starp Havras un Kalē, un jau sen ir svarīga ostas ārkanālu prāmju, jo īpaši tā ir tuvākā osta uz Parīzi ar lielisku autoceļu savienojumu . Ir divi termināli Dieppe prāmju ostas, viena kravas un otrais pasažieru transportlīdzekļiem. Jūs varat pasūtīt prāmjus no Dieppe ar AFerry.

Dieppe pati Francijas numur viens ports ķemmīšgliemeņu, bet arī ir vēsturiska pilsētas centru. Citas apskates vietas Dieppe ietver Château de Dieppe kas tagad ir muzejs un izstāžu telpa, ar spēcīgu jūrniecības kolekcijas, un klija festivāls, kas notiek katru gadu.

Prāmji uz un no Dieppe

DFDS Seaways jūsu ceļojums prasīs tikai četras stundas un plašu iespējas ir pieejamas, lai nodrošinātu to, ka laiks ir tikpat patīkams kā jebkurš citu daļu no jūsu ceļojuma. Kuģis ir aprīkots ar bāriem, restorāniem un iepirkšanās. Jūs varat arī izvēlēties luksus atpūtas vietas vai baudīt komfortu un mieru savā kajītē.

Dieppe ostu iekārtām

Dieppe prāmju osta ir paredzēta, lai pielāgotos gan pasažierus un viņu transportlīdzekļi ērti. Bezmaksas autostāvvieta ir pieejama gar jūras krasta un zvejas ostas. Ir arī iespējams novietot uz ielas ar dienas likmi 2 eiro.

Nokļūšana Dieppe

No Rouen, Dieppe prāmju ostas var sasniegt, veicot N27 virzienā Dieppe, tad sekojiet norādēm Dieppe prāmju ostas. Dieppe prāmju osta ir tikai 121 jūdzes uz ziemeļiem uz rietumiem no Parīzes, un 41 jūdzes no Rouen.

ir pieejama no autoostas tuvumā prāmju termināla uz citām lielākajām Francijas pilsētām Regulāra autobusu satiksme.

Ir bieža satiksme uz dzelzceļa stacijas Dieppe pilsētas centrā. No turienes Dieppe prāmju osta var sasniegt ar nāk tieši no stacijas un pēc ceļu taisni uz priekšu ar Quay uz labo. Tad nogriezieties pa labi pie Tūrisma informācijas centra, iet vairāk nekā 2 tiltus un sekojiet ostas sienas jūsu kreisi. Transmanche prāmju termināls ir 2.6km attālumā.

Tātad rezervēt Dieppe prāmi šodien ar DFDS Seaways un AFerry. Laimīgu ceļu!

Dieppe Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Terminal Transmanche, Quai Gaston Lalitte, 76200, France

DFDS

Terminal Transmanche, Quai Gaston Lalitte, 76200, France