Dieppe uz Angliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Dieppe

Dieppe prāmju osta atrodas Francijas ziemeļos starp Havras un Kalē, un jau sen ir svarīga ostas ārkanālu prāmju, jo īpaši tā ir tuvākā osta uz Parīzi ar lielisku autoceļu savienojumu . Ir divi termināli Dieppe prāmju ostas, viena kravas un otrais pasažieru transportlīdzekļiem. Jūs varat pasūtīt prāmjus no Dieppe ar AFerry.

Dieppe pati Francijas numur viens ports ķemmīšgliemeņu, bet arī ir vēsturiska pilsētas centru. Citas apskates vietas Dieppe ietver Château de Dieppe kas tagad ir muzejs un izstāžu telpa, ar spēcīgu jūrniecības kolekcijas, un klija festivāls, kas notiek katru gadu.

Par Anglijas

Anglija katru gadu piesaista daudzus apmeklētājus ar savu daudzveidīgo kultūru, dažādas ainavas un bagātu vēsturi.

Daudzi tūristi pieturēties Londonā ar tās daudzajām bezmaksas muzejiem un pasaules slavenākajiem pieminekļiem, piemēram, Big Ben, bet Anglijā ir daudz ko piedāvāt jums papildus kapitālu. Vai ne tikai stick uz Londonu nākamreiz jūs apmeklējat.

Ir daudz vairāk, lai Anglijā nekā galvaspilsētā. Labākais veids, kā izpētīt to? Ar savu auto, protams.

Neaizmirstiet Anglijā ir mājvieta Manchester - dzimtene Oasis un mājās divi no Eiropas lielākajiem futbola komandu, kā arī pasaules slaveno universitātes pilsētās Oksfordas vai Kembridžas.