Dielette Gērnsijas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Darba labāko cenu par jūsu Dielette uz Guernsey prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Dielette uz Gērnsiju. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Dielette Gērnsijas maršrutā, ir tieši vai arī jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, tu varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Dielette Gērnsijas prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Dielette uz Guernsey ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Dielette

Dielette ir neliela ostas pilsēta apakšējā Normandijā, Francijā, ar 4 restorāniem un lauku noskaņu. Les Pieux ir 10 minūšu taksometra brauciena attālumā, kur jūs atradīsiet vairāk veikali, restorāni un divi lielveikali. Pludmale ir 100 km attālumā no piestātnes.

Prāmji no Dialette doties Oldernijas un Gērnsiju Normandijas salām. Prāmji no Dialette ostas var rezervēt viegli cauri AFerry.

Par Gērnsiju

Ar Guernsey klimats sastāv no maigām ziemām un vēsām saulainās vasaras, karstākie mēneši, kas parasti ir augustā un septembrī ar vidējo temperatūru 20 ° C.

Sala ir ideāls sporta entuziastiem un dabas mīļotājiem, ar plašu darbības, piemēram, sērfošanu, vēja sērfošanu, niršanas, riteņbraukšana, zirgu izjādes un vēl daudz, daudz vairāk.