Dielette Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Dielette ar AFerry. Prāmji uz Dielette, Francijā, ir pieejami no Normandijas salām. Jūs varat veikt prāmi uz Dielette no Gērnsiju.

Dielette Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Dielette darbina ar Manche Iles Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Dielette, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Carteret, Granville un St Malo, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Dielette prāmji ar Manche Iles Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Dielette būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Dielette Prāmji
  • Dielette Prāmji
  • Dielette Prāmji

Par Dielette

Dielette ir neliela ostas pilsēta un populārs makšķerēšanas piestātne samazinās Normandijā, Francijā, ar 4 restorāniem un lauku noskaņu. Les Pieux ir 10 minūšu taksometra brauciena attālumā, kur jūs atradīsiet vairāk veikali, restorāni un divi lielveikali. Pludmale ir 100 km attālumā no piestātnes.

Prāmji uz un no Dielette

Manche Iles Express izmanto fastcraft catermarans ar aviokompāniju stilā sēdvietas un uz kuģa joslā.

Dielette ostas iekārtām

Jūs atradīsiet mazajiem veikaliem un vietas, kur paēst pie jahtu ostas.

Nokļūšana Dielette

ar auto:
No Parīzes Dielette osta ir 4 stundu brauciena attālumā, izmantojot autoceļa A13, tad E46
no Rennes, Dielette ir 2 ar pusi stundu braucienā izmantojot autoceļa A84/E03, arī zināms. kā Autoroute des Estuaires.

Rezervējiet prāmi uz vai no Dielette vienkārši un droši ar AFerry.

Dielette Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Manche Iles Express

Gare Maritime, Terre plein du Port DiAclette, 50340 Flamanville, France