DFDS Lisco prāmji

DFDS Lisco
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka DFDS Lisco pakalpojumu tagad ietilpst DFDS zīmolu, un vairs nav atsevišķs pakalpojums. Prāmji joprojām var tomēr rezervēt.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt DFDS Lisco prāmi uz Lietuvu, Vāciju, Zviedriju, Latviju, Krieviju un Igauniju. DFDS Lisco mūsdienīgie kuģi piedāvā visaugstāko komforta līmeni un pilnu klāstu borta iekārtām. AFerry vienmēr lētas cenas DFDS Lisco un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Pēc gada Norfolkline ar DFDS Seaways iegādi 2010. gadā, DFDS Lisco tagad darbojas ar nosaukumu DFDS Seaways.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt DFDS Lisco prāmji uz Karlshamn, Klaipēdā, Ķīlē , Sassnitz, Paldiski Kapellskär un Ust Luga. Skatīt zemāk jaunāko DFDS Lisco cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu DFDS LISCO grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Pasažieru un transportlīdzekļu reģistrācija sākas 3 stundas pirms plānotās izbraukšanas un beidzas 1,5 stundu pirms plānotās izbraukšanas. Pasažieri, kas ierodas pēc noteiktā reģistrācijas laika, var nepaspēt uzkāpt uz kuģa. Pasažierim nepieciešami visi dokumenti (pase, vīza, automašīnas dokumenti), ko pieprasa galamērķa valsts un ceļojuma laikā apmeklēto ostu noteikumi. DFDS LISCO pārstāvjiem ir tiesības pārbaudīt šos dokumentus pirms uzlaist pasažieri uz klāja.

Maršruti:
6
Īsākais šķērsojums:
Kapellskar - Paldiski
8 h 30 min
Populārākais maršruts:
Paldiski - Kapellskar
Lētākais:
Klaipeda - Kiel
222 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 4
 • Rezervēts: Ce, 26.11.2020.
 • Ceļojiet: Tr, 2.12.2020.

Īpašie piedāvājumi

DFDS Lisco Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Paldiski - Kapellskar
(DFDS LISCO)
272 €
 • Rezervēts: Ce, 5.11.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 8.1.2021. (Vienā virzienā)
 • Mikroautobuss + 3
Karlshamn - Klaipeda
(DFDS LISCO)
314 €
 • Rezervēts: Ot, 10.11.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 4.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Mikroautobuss + 2
Kiel - Klaipeda
(DFDS LISCO)
358 €
 • Rezervēts: Tr, 25.11.2020.
 • Ceļojiet: Pr, 19.7.2021. (Vienā virzienā)
 • + 2

  Borta DFDS LISCO Ferries

  DFDS Lisco ir flotes 6 labi aprīkoti kuģi, uz Lisco Maxima , tad Lisco Optima , tad Lisco Gloria , tad Lisco Patria , tad Kaunas un Vilnius Seaways . Visi šie kuģi ir aprīkoti, lai piedāvātu maksimālu komfortu ar pilnu borta iekārtām.

  Jūs piedzīvosiet pieczvaigžņu attieksmi no brīža, kad jūs soli uz klāja. Papildus dažādām sēdvietu un augstas kvalitātes kabīnes jūs atradīsiet sev pakalpojumu un à la carte restorānu kopā ar bāru, speciāli izraudzīta bērnu rotaļu laukums, kā arī beznodokļu veikalu. Dažos kuģiem jūs varat atrast sauna, lai patiešām uzmundrinājumu pirms jūs ieradīsieties!


  Vai jūs rezervēt DFDS Lisco Klaipēda Ķīle prāmi, tad DFDS Lisco Karlshamn Klaipeda maršruts, ar DFDS Lisco Klaipēdas Sassnitz līnija vai jebkuru citu DFDS Lisco prāmju ar AFerry, jums ir pienākums būt patīkamu un relaksējošu braucienu.