DFDS Dover Calais

DFDS Seaways Dover Calais
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Norfolkline tagad DFDS Seaways. Jūs varat izmantot AFerry rezervēt šo uzņēmumu lētu prāmji uz Denkerkas un Dover.

Steigā izdevīgām cenām, piemēram, tie nepaliek apkārt uz visiem laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Transportlīdzekļiem ir jāierodas ostā vismaz 60 minūtes pirms reisa izbraukšanas laika, lai veiktu reģistrēšanos; lielas pasažieru plūsmas periodā, lūdzu, ierodieties pat 1 stundu un 30 minūtes agrāk. Ņemiet vērā, ka ostas drošības un imigrācijas pārbaudes notiek pirms reģistrēšanās Duvras/Kalē ostā, un pēc reģistrēšanās — Denkerkas ostā.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

DFDS Seaways Dover Calais Maršruti

   Uz klāja DFDS prāmju no Dover uz Calais

   Šī operācija ir kopuzņēmums starp LD Lines un lietā DFDS Seaways. Divi no labākajiem mīlēja un labi pazīstami pāri kanāla prāmju kompānijām. Šie divi uzņēmumi ir labi pazīstama ar savu augsto standartu un komforts viņu prāmja braucienu. Nav šaubu, viņi turpinās piedāvāt prāmjiem pakalpojumus iespējami visaugstākajiem standartiem.


   Neatkarīgi no prāmja Jūs lietojat no Dover uz Calais vai pat no Dover uz Dunkirk ar DFDS Seaways, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu, un jūs varat būt pārliecināti, ka jums ļoti labākās cenas ar AFerry.

   Pet Rezervēšana Informācija

   pet rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja ar DFDS Seaways prāmis ar AFerry. Jūs varat pasūtīt mājdzīvnieki uz Dover/Kalē un Dover/Denkerkas un Newhaven/Dieppe & Portsmouth/Le Havre maršrutos

   Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi. Tā ir jūsu atbildība, lai nodrošinātu jums ir bijušas veiktas pareizajā secībā kārtību un par mājdzīvnieka dokumentācija ir pareizi pabeigts.

   Ja jūs ceļojat ar mājdzīvnieku, jums vajadzētu ierasties vismaz 90 minūtes pirms izlidošanas.

   * Noteikumi un nosacījumi

   Standarta noteikumi un nosacījumi. tikai jaunas rezervācijas. Kotētas tarifi ir no cenām un var mainīties. Cenas mainās atkarībā no laika un izbraukšanas datuma, un ir atkarīga no pieejamības. Kāršu maksu dažiem karšu veidiem.

   Auto tarifi attiecas uz standarta auto izmēriem (mazāk nekā 2,40 metru augstumā un ir mazāks par 5 metriem). Papildinājumi var piemērot citu transportlīdzekļu veidiem un izmēriem, un papildus pasažieriem uz tiem reklamēti.