Devonport Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Devonport ar AFerry. Prāmji uz Devonport, Tasmānija, ir pieejami no Austrālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Devonport no Melburnas.

Devonport Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Devonport darbina ar Garu Tasmānijā. Kad jūs meklēt prāmi uz Devonport, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Devonport prāmji ar Spirit Tasmānijas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Devonport būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Devonport Prāmji
  • Devonport Prāmji
  • Devonport Prāmji

Par Devonport

Devonport ir dinamiska pilsēta Austrālijas valsts un salā Tasmānijā. No Devonport pilsēta atrodas Mersey ielejā, par bankām, Mersey upi. Teritorijā ir spēcīga lauksaimniecības vēsturē un veido 40% no Tasmānijas dārzeņu ražu. Atrodas ziemeļos ar Mersey ielejā, tas ir populārs piekļuves punktu, lai cilvēki, kas nonāk Tasmānijā no Melburnas kontinentālajā Austrālijā. Prāmji uz Devonport var rezervēt viegli ar AFerry.

Kā pircējs ir pilsētā, ir daudz boutiques un speciālo veikalos pārlūkot un uzņemt dažas unikālas suvenīri. Devonport ir spēcīga lauksaimniecības vēsturē un veido 40% no Tasmānijas dārzeņiem. Vietējie restorāni apskāviens vēsturi, izmantojot uz vietas audzē dārzeņus kopā ar tikko nozvejotas jūras veltēm, prime izcirtņi liellopu un vietējo vīnu.

Prāmji uz un no Devonport

Spirit Tasmanijas ir visu uzņēmējas iekārtu un apmešanās iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums ērtāku. Uz kuģa, jūs atradīsiet izvēli restorānus un bārus, lai palīdzētu jums uzpildītu degvielu par savu galamērķi.

Devonport ostu iekārtām

ierašanās kuģis piestās East Devonport, kas ir saistīts ar neliels pasažieru prāmis pāri Mersey upei uz pilsētas centru. Tomēr, tas nav palaist laikā ar prāmi no Melburnas, un nemaz svētdienās. Pastaiga ap izmantojot ceļa tilta ir garš, tāpēc, ja jūs ceļojat ar kājām jums var būt nepieciešams, lai saņemtu taksometru uz pilsētu.

Nokļūšana Devonport

Devonport ir labi savienota izmantojot valsts Highway 1. varat izeju uz Austrumu Devonport un sekojiet norādēm uz ostu, no turienes.

Rezervējiet prāmi uz Devonport no Melburnas, vienkārši un droši ar AFerry.

Devonport Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Spirit of Tasmania

The Esplanade, PO Box 168E, East Devonport TAS 7310, Tasmania