Devonport uz Austrāliju Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Par Devonport

Devonport ir dinamiska pilsēta Austrālijas valsts un salā Tasmānijā. No Devonport pilsēta atrodas Mersey ielejā, par bankām, Mersey upi. Teritorijā ir spēcīga lauksaimniecības vēsturē un veido 40% no Tasmānijas dārzeņu ražu. Atrodas ziemeļos ar Mersey ielejā, tas ir populārs piekļuves punktu, lai cilvēki, kas nonāk Tasmānijā no Melburnas kontinentālajā Austrālijā. Prāmji uz Devonport var rezervēt viegli ar AFerry.

Kā pircējs ir pilsētā, ir daudz boutiques un speciālo veikalos pārlūkot un uzņemt dažas unikālas suvenīri. Devonport ir spēcīga lauksaimniecības vēsturē un veido 40% no Tasmānijas dārzeņiem. Vietējie restorāni apskāviens vēsturi, izmantojot uz vietas audzē dārzeņus kopā ar tikko nozvejotas jūras veltēm, prime izcirtņi liellopu un vietējo vīnu.

Par Austrālijas

Austrālija ir valsts izgatavots no daudzām dažādām kultūrām un tradīcijām. Austrālijas aborigēni bija nodzīvojis tur 40.000 gadus pirms pirmā britu norēķinu vēlā 18.gadsimta. Trešā Austrālijas ir tuksnesis. Ir 40 miljoni ķengurus un 20 miljoni cilvēku, no kuriem 80% dzīvo piekrastē.

Austrālija ir mājvieta daudziem piedzīvojumu aktivitātēm, ieskaitot ūdens sporta veidi, lēkšana ar gumiju, izpletņlēkšana un niršanai nosaukt dažus.