Denia Ibiza Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    2 h
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Denia Ibiza cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Denia Ibiza prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Denia Ibiza. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Denia Ibiza maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Denia Ibiza prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Denia Ibiza ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Denia

Denia ir tūrisma pilsēta, jo mīlēja daudzi vācieši, kas pieņem to kā dzīvesvietu visam gadam. Neskatoties uz neskaitāmajiem apmeklētājiem tā saņem, tas ir ļoti mierīgs, un tas ir ļoti skaisti, bezgalīgas pludmales.

Denia prāmju osta atrodas uz dienvidaustrumiem no Ibērijas pussalas un ir ļoti tuvu Cap de Sant Antoni, tuvāko punktu Ibērijas pussalas uz Baleāru salām. Denia piedāvā lielisku saikni ar visām Baleric salām un šos maršrutus var rezervēt, izmantojot AFerry.

Par Ibiza

katedrāles, renesanses pilsētas sienām, un labirintā mazajām ieliņām, kas ieskauj to, kas kontrastē ar jautru un kosmopolītiskā atmosfērā ostas, īpaši vasaras vakaros, atturība un ir pamatoti veicināja slavu salu.

Viens no galvenajiem aicinājumiem apmeklētājiem salas ir tās 18 kilometru attālumā no pludmales un creeks no visvairāk attīstīta ar lielāko jaunava. Ibiza ir ļoti populārs tūrisma galamērķis, īpaši pateicoties tās leģendāro naktsdzīvi.