Denia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Denia Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Denia ar AFerry. Prāmji uz Denia, Spānijā, ir pieejami no Baleāru salas. Jūs varat veikt prāmi uz Denia no Formentera, Ibiza, Palma un San Antonio.

Denia prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Denia ir vada Balearia. Kad jūs meklēt prāmi uz Denia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Barselonā, Gandia un Valensijā, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Denia prāmji ar Balearia ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Denia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Ibiza - Denia
(Balearia)
237 €
  • Rezervēts: Tr, 25.11.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 4.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Denia Prāmji
  • Denia Prāmji
  • Denia Prāmji

Par Denia

Denia ir tūrisma pilsēta, jo mīlēja daudzi vācieši, kas pieņem to kā dzīvesvietu visam gadam. Neskatoties uz neskaitāmajiem apmeklētājiem tā saņem, tas ir ļoti mierīgs, un tas ir ļoti skaisti, bezgalīgas pludmales.

Denia prāmju osta atrodas uz dienvidaustrumiem no Ibērijas pussalas un ir ļoti tuvu Cap de Sant Antoni, tuvāko punktu Ibērijas pussalas uz Baleāru salām. Denia piedāvā lielisku saikni ar visām Baleric salām un šos maršrutus var rezervēt, izmantojot AFerry.

Prāmji uz un no Denia

Grāmatu Denia prāmji tiešsaistē ar AFerry. Iegūstiet jaunāko īpašos piedāvājumus un redzēt lētāko Denia prāmju šķērsošanu.

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Denia ostu iekārtām

Denia ir plaša izvēle iekārtu, kā arī netālu no pilsētas centra, kas piedāvā labu izvēli restorāniem un kafejnīcām.

Nokļūšana Denia

savienojumiem pa sauszemi ir labi pa ceļam N-332 un šosejas A-7. Denia ir 95 kilometru attālumā gan no Valensijas un Alikantes, kas abas ir starptautiskās lidostas. Pilsētā ir arī ikdienas jūras savienojums ar Palma un Ibiza.

Tātad rezervēt Denia prāmi šodien ar AFerry. Jūs atradīsiet rezervāciju ir vienkārši.

Denia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Muelle de la Pansa s/n, Recinto Portuario,, C.P. 03205, Spain