Denarau Fidži salas Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Getting labāko cenu par jūsu Denarau uz Fidži salu prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Denarau Fidži salu. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, ja Denarau uz Fidži salu maršruts ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jūs varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Denarau uz Fidži salu prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Denarau uz Fidži salas ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Denarau

Denarau tika izstrādāta kā kūrorta centru, 1960, un ir kļuvusi par tūristu galamērķis kopš turpmāku attīstību, tostarp golfa laukumu, meliorācijas zemes un plašajām uzlabojumiem jahtu .

Šodien kūrorts ietver lielu iepirkšanās centru un plašu apmešanās iespējas, sākot no smalkiem restorāniem viesnīcām līdz gulta un brokastis. Denarau ir skaisti kūrorts baudīt sevi atrodoties fantastisku bāzi, lai izpētītu apkārtējām salām.

Par Fidži

Uz kruīza jūs iepazīt idillisko ūdeņus, aizraujošu koraļļu rifiem un dziļi zilo lagūnu. South Sea Cruises apkalpe sniedz informāciju, kā jūs līkums pa salām.

Jūsu kruīza būs Dienvidu jūras sala un Bounty Island pirms ierašanās Beachcomber par garšīgu pusdienu un trīs stundas krastā, pietiekami daudz laika, lai baudīt peldi jūrā vai plankuma sauļoties pludmalē.