Denarau Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Denarau ir neliela privāta sala uz rietumiem no salas Fidži, kas pievienots caur īsu dambi. South Sea Cruises piedāvā ekskursijas no Denarau līdz Castaway Island, Fidži salu un South Sea Island. Šīs ekskursijas no Denarau iespējams rezervēt ar AFerry. Zemāk jūs varat atrast visu Denarau prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Denarau Prāmji
  • Denarau Prāmji
  • Denarau Prāmji

Prāmji no Denarau

South Jūras Kruīzi ir iespaidīgs flote, sākot no ātrgaitas katamarānu uz klasisko buru šoneris.

Visi kuģi ir aprīkoti ar Wi-Fi. Alkoholiskie dzērieni tiek pārdoti uz klāja, bet pasažieriem nav atļauts dzert savu alkoholu. Uzkodas ir pieejamas arī. Draudzīgs personāls uz klāja palīdzēs kāds pasažieris ar ierobežotām pārvietošanās spējām iekāpšanu.

Rezervējiet prāmi no Denarau šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Denarau

Denarau tika izstrādāta kā kūrorta centru, 1960, un ir pieaudzis par tūristu galamērķis kopš turpmāku attīstību, tostarp golfa laukumu, meliorācijas zemes un plašajām uzlabojumiem piestātni.

Šodien kūrorts ietver lielu iepirkšanās centru un plašu apmešanās iespējas, sākot no smalkiem restorāniem viesnīcām līdz gulta un brokastis. Denarau ir skaisti kūrorts baudīt sevi atrodoties fantastisku bāzi, lai izpētītu apkārtējām salām.

Denarau Karte

Skatīt karti

Ostu adreses